Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníHlavní město Praha

MužVážně 40 let Praha

TOP  30.3.2020

Ahoj, jsem štíhlé postavy, mladšího vzhledu 40let, bydlím i pracuji v Praze, jsem vysoký 187cm, hnědé vlasy na krátko, jsem nekuřák. Hledám slečnu 25-40let, Praha a okolí Prahy. Jinak jsem svobodný bez závazků, s lidmi komunikuji normálně, na seznamku píši protože se pracovně s moc ženami nesetkám a riskovat trapný omyl na veřejnosti se mě moc nechce. Můžeme si napsat několik emailů, nebo popovídat po telefonu. Uvidíme. Přeji příjemný zbytek dne. M.

MužVážně 30 let Praha

TOP  30.3.2020

Kupodivu je velmi těžké najít pro život partnerku, která nepije, nekouří, je chytrá a taky není úplně strašidlo. Rozhodně jsem vždy byl na štíhlé a chytré slečny. Existuje nějaká, která by splňovala většinu mých představ a jednalo se o jednu osobu? A jaké představy o partnerových vlastnostech by měla ona? :-)

MužVážně 53 let Praha

TOP  30.3.2020

Ahoj, je tak smutno, jak jen může po celoživotní izolaci být. Pokud by se slečna do 40let bez z. chtěla dovědět více, bude spolehlivý nekuř. , abst. 52;171 rád za odpověď .

Hledám o generaci mladší holku, líbí se mi jít za ruku s mladou holkou, kdy okolí si říka, že by to mohla být má dcera. Chci se o tebe starat, muzeme i nekam na dovcu, proste si uzivat.

MužVážně 33 let Praha

TOP  30.3.2020

Hledám pohodovou ženu. Společný čas ve dvou.

Pracující ID ( Bechtěrev ) 68/178/90, starý šedivý vypelichaný, ale stále ještě mlsný kocour, hledá sympatickou divokou kočku, která by s ním chtěla jezdit na chatu na horách (pořád nějaká práce) a k němu do (pelíšku - taky pořád nějaká práce ) :- a jinak žít v normálním tolerantním vztahu. Mám rád všechno normální a fungující. Nesnáším chvilkaře, pravdoláskaře, havloidy a zelené a ekologické šílance. Najdu ?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Brno
Muž | 49 let
Holešov
Muž | 37 let
Jihlava
Muž | 45 let
Praha

MužVážně 42 let Praha

TOP  30.3.2020

Pocházím z Moravy, miluji přírodu, hory, turistiku, zvířata, rád si jdu zaběhat, sklouznout na běžkách, zajdu do kina, divadla, dám si dobré jídlo, víno i pivo. Hledám vážný vztah, druhou polovičku, někoho s kým bych nejen tyto radosti společně sdílel.

MužVážně 24 let Praha

TOP  30.3.2020
Kino
Divadlo
Hudba
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Ahoj milá neznámá. Co tady vlastně dělám? Hledám někoho, s kým bych si mohl psát a později se i osobně seznámit. Říká se o mě, že jsem hodný, jsem pro každou legraci, celkem bych řekl, že i společenský. Mám rád výlety, přírodu a zvířata. Dokážu trávit čas jak v přírodě, tak ale i doma u nějakého filmu. Pokud by jsi měla zájem vyměnit pár zpráv, budu jedině rád. Aktuální foto pošlu na požádání ;)

MužVážně 37 let Praha

TOP  30.3.2020

Ahoj, i touto cestou bych rád poznal dívku, která má životní hodnoty už na správných místech a chtěla by už založit rodinu. Hledám slečnu, co zajde ráda za kulturou, do přírody nebo sportem. Určitě bych si přál hodnou a hrozně milou dívku poznat, ale to už je asi jen fakt sen :-) Prosím opravdu jen upřímnou odpověď a hlavně zprávu od té, co se chce seznámit...osobně. Jakub

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Plzeň
Muž | 38 let
Třebíč
Muž | 32 let
Praha
Muž | 47 let
Uherské Hradiště