Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení : Kutná Hora

Právě jsem vstoupil do říše fantazie. Zahlédl jsem tu Atreye s Artaxem, prohnal se kolem mě i drakopes Falco. Překonávám Bažiny smutku a Netvor temna je mi na stopě. Ztrácím naději a zapomínám na své sny, nicota je čím dál silnější. Vládkyně musí dostat nové jméno, jen tak lze zachránit můj svět před nicotou. Auryn mi ukazuje cestu. Pokud nedám vládkyni nové jméno, celý můj svět se rozplyne a já s ním.

Proč se má někdo dobře a je mu přáno a proč se má někdo špatně i když přeje ostatním pouze to nejlepší? Proč takhle funguje Svět? S kým jsou ti lidé, kteří mají být s lidmi jako jsem já? Proč jsem pořád tak ztracený ve své vlastní duši, i když jsem normální? Nechápu to... Kde jsi, když tě potřebuji... komu dáváš svoji lásku, když ji potřebuji více já, než kdokoliv jiný... nejsem naštvaný, ale najdi mě dříve, než bude pozdě.. Petr

Je snadné psát, co by člověk chtěl, horší je nalézat. Přesto, milá optimistko, věřím, že někde jsi. Teď se jen potkat, padnout si do oka i do srdce... Dost kroků, ale začít se musí prvním.

Máš ráda domácí pohodu, procházky, výlety, přírodu, příjemné povídání, posezení u vína, houbaření, zahradničení, památky, kino, ZOO, grilování a líbí se Ti chlapi mužnějšího vzhledu bez vousů s vyholenou hlavou, tak hledám právě Tebe = milou, štíhlejší a vnadnější ženu klidné povahy ve věku do cca 47 let. Jsem přirozeně inteligentní, bezproblémový a spolehlivý rozvedený muž 49/186/90 se smyslem pro humor a bydlím nyní cca půl roku v centru Kutné Hory.

Už pomalu přestávám věřit že po světě běhá normální slečna. Zkus mě přesvědčit že ty jsi ta kterou hledám. Foto výměnou.

Hudba
Bruslení
Lyžování
Příroda

Společný život, rodinaDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 47 let
Praha
Muž | 34 let
Praha
Muž | 49 let
Brno
Muž | 31 let
Nymburk

ahoj hledám normální ženu která ví co od života chce se seznámení jsem normální chlap z Kutné Hory je my 32 let normální postavy

Ahoj najde se tu slečna na seznámení a pak třeba víc a děkuji.

Ahoj .... hledáš krásného, bohatého, bezdětného, vysokoškolsky vzdělaného manažera ? Tak mě rovnou přeskoč, protože za 1. to nejsem a za druhé, o někoho tak povrchního bych já stejně nestál! Pokud hledáš úplně normálního chlapa, nevadí ti že má bříško nebo břicho, že má 2 krásné děti ve věku 7 a 3 roky, který může nabídnout jedině věrnost, lásku, oporu a náruč tak napiš ... chci být s někým zase šťastný ... na věku nezáleží je to jen číslo, důležité je aby jsme si rozuměli.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 33 let
Jirkov
Muž | 52 let
Pelhřimov
Muž | 32 let
Beroun
Muž | 40 let
Praha