Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámení : Kutná Hora

Zralá žena krev a mléko pro mě ?

Ahoj, jmenuji se Zdeněk 36 let, rád bych se seznámil z aktivně založenou holčinou. Mám rád přírodu, výlety, jízdu na horském kole.

Přeji hezký den všem slečnám a ženám, které vědí co chtějí. Jsi zajímavá slečna, která ujíždí na vousatých chlapech a testosteronu? Ráda se usmíváš, jsi pro rodinu a máš ráda děti (žádné ještě nemám). Za to nabízím výlety do přírody, za kulturou, za památkami, sportovní i duševní aktivity, úsměvy, radostné chvíle, pevný bod ve vesmíru, velké pevné obětí, radostné večery u vínka, zázemí, společné čtení knih, relaxaci, pravdomluvnost. já+TY=MY Úsměv je ten nejlepší make-up, jaký může žena nosit.

Celá Č. R. - Máš ráda domácí pohodu, procházky, výlety, přírodu, posezení u vína, památky atd. a líbí se Ti chlapi mužnějšího vzhledu bez vousů s vyholenou hlavou, tak hledám právě Tebe = milou, štíhlou a vnadnější ženu klidné povahy ve věku do 45ti let. Jsem rozvedený muž 49/186/90 se smyslem pro humor, který hledá nekonfliktní ženu. Bydlím sám v menším hezkém bytě v centru Kutné Hory, který je vhodný pro bydlení v páru a mohu Ti i pomoci s případným podnikáním a nebo s vyhledáním zaměstnání.

Je mi jasné, že můj inzerát bude jeden z mnoha, i tak bych rád pokusil najít nějaké to štěstí. Co zde hledám? Ženu jenž hledá také kousek štěstí, ženu která touží kráčet po společné cestě, plné společných aktivit, poznávání a hlavně radosti. Nejsem nejkrásnější ani nejsilnější, nejsem ani nejdokonalejší, ale i tak věřím, že tu naleznu ženu, jenž hledá život ve dvou. Co ti mohu nabídnout? Porozumění, toleranci, oporu, věrnost a úsměv. Pokud se tu nacházíš, tak budu čekat na tvou odpověď.

Kutná Hora-Středočeský kraj, Máš ráda domácí pohodu, procházky, výlety, přírodu, příjemné povídání, posezení u vína, houbaření, zahradničení, památky, kino, ZOO, grilování, tanec a líbí se Ti chlapi mužnějšího vzhledu bez vousů s vyholenou hlavou, tak hledám právě Tebe = milou, štíhlou a vnadnější ženu klidné povahy ve věku do 45ti let. Jsem přirozeně inteligentní, bezproblémový a spolehlivý rozvedený muž 49/186/90 se smyslem pro humor, který hledá nekonfliktní ženu pro hezké trvalé partnerství.

Ahojj, jsem sám a nikdo mi nepíše.nápis a já ti poslu moje foto a rad te poznam.je mi 28 sportovní postava

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 40 let
Praha
Muž | 56 let
Německo
Muž | 54 let
Říčany
Muž | 43 let
Praha

Najde se tady žena, pohodová, sympatická, která by ráda cestovala do tepla za pohodu, poznáním a to jak po suchu i po vodě. Co má trochu více času. Napiš Honzovi 179 cm, 48 let, trochu kilo navíc. Nejedná se o vážný vztah ani o škemraní o sex.To třeba až časem se uvidí. Hlavně vzájemné sympatie. Ahoj napiš. Pošli mail, popř. telefon, ať domluvíme další.

To já 49/178 , Hledám prima ženu, které tak jako mě chybí láska, pohlazení, slova mám Tě rád-mám Tě ráda..Pořád věřím, že někde existuje ta, se kterou mi bude hezky a ji se mnou.Někdo vedle koho bych večer usínal a ráno se probouzel, těšil se na ni domů z práce-prostě žil obyčejný a přesto neobyčejný život..Jestli chceš, ozvi se mi:-)))Moje koníčky jsou rodina , kultura , kolo ale třeba i zahrádka což je spojeno s vařením apečením hlavně grilování pod pergolou :-)Středočeský kraj není kolonka.

Ahoj, jmenuji se Mirek, je mi 38 let a moc rád bych k sobě našel milou, usměvavou a upřímnou ženu, pro trvalý vztah založený na vzájemné lásce, věrnosti a porozumění. Mám rád vylety, procházky, kulturu, rekreačně sportuji. Jsem úplně normální muž, tedy alespoň v to doufám:-). Budu moc rád pokud si tyto řádky přečte milá žena, která stejně jako já hledá trvalý vztah.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 34 let
Mělník
Muž | 45 let
Praha
Muž | 39 let
Plzeň-jih
Muž | 31 let
Kladno