Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámení : Nymburk

MužVážně 55 let Nymburk

TOP  16.10.2019

Také jsem tu jen náhodou, také mi nic nechybí, také nechci jen zabíjet čas a samotu, také hledám tam, kde nejsem doma, také je mi jedno, odkud jsi a kolik Ti je, co máš, a co děláš. Stejně jako Ty tuším, že jaro začíná na podzim. Jsem mladý kluk z Liberecka a nedokáži Ti vysvětlit, proč hledám právě Tebe a právě tam, kde teď jsi. Zkrátka je to tak a stane se jen to, co budeme chtít..

MužVážně 44 let Nymburk

TOP  15.10.2019

Hledám ženu z vesnice co dává přednost teplu domova před techno párty.

MužVážně 35 let Nymburk

TOP  13.10.2019

Chtěl bych poznat pohodovou a upřímnou holku, co si jde ráda zasportovat, zajede na výlet, ale i třeba vyrazí do kina a za zábavou.

MužVážně 48 let Nymburk

TOP  10.10.2019

Mám domeček, v něm stoleček, u něho jen já a dcera, tak hledáme někoho, kdo se k nám připojí na stálo a bude nás mít rád.

Mám vše co k životu potřebuj, jen ta láska mi schází . Dobre víno, gril, výlet, mazlení a milování.

MužVážně 46 let Nymburk

TOP  10.10.2019

Hledám ženu vážnému seznámení , obyčejnou , do ne-pohody , žádnou velkou sportovkyni , nekuřačku, která by ráda bydlela na venkově na malé farmě...…

Jsem normální pohledný a galantní muž plný energie a životního optimismu, Jsem klidné povahy, mám smysl pro humor a odpovědnost. Žiji sám a chybí mi partnerka. Pokud se Vám líbím a hledáte obdobný vztah, určitě napište nebo pošlete SMS. Seznámení Vážné úplně neodpovídá, protože sám nevím, zda by bylo vážné, kamarádské nebo přátelské. To je ve hvězdách. Fotka ze srpna 19 taky neodpovídá, protože jsem zhubnul a cítím se skvěle.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 19 let
Kladno
Muž | 37 let
Žatec
Muž | 34 let
Plzeň
Muž | 35 let
Strakonice

Hledám ženu s úsměvem na tváři, sympatickou, optimistickou, inteligentní nekuřačku, co se nebojí aktivního pohybu.Má smysl pro humor, dobrodružství ale i pro zodpovědnost. Mám rád sport, přírodu, umění, muziku, cestování, prostě mám rád život.Jestli Tě tento inzerát oslovil tak se ozvi, uvidíme :-)

MužVážně 44 let Nymburk

TOP  7.10.2019

Ahoj , je tu někde normální holka, která má ráda výlety, moře, pohodu a chtěla normálního pracujicího chlapa pro normální život?

MužVážně 46 let Nymburk

TOP  5.10.2019

chci milovat a byt milovan, rano se probouzet a tesit se na dalsi den s tebou prozity, najdu te.michal

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 46 let
Plzeň
Muž | 34 let
Praha
Muž | 41 let
Opava
Muž | 41 let
Kladno