Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení : Strakonice

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Kolo
Fitness
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Hledám ženu nebo dívku , která nechce být samá a moc smutná v životě , nevadí mi tvoje děti, chci najít lásku, kterou jsem stratil Zamiloval sem se a věřil jsem a přišlo zklamání. Pokud tady je žena která si toho všeho umí upřímně vážit strašně rád ji poznám a věnují svou energii a srdíčko. Nezáleží mi na věku ani na vzhledu, hledám tebe. Prosím opravdu jen vážně děkuji.

Ahoj.Hledám NEVĚSTU ženu, která neudělá bez své maminky ani krok. Ženu, která nechce nic dělat je 24 hodin připojena na všech sociálních sítí a u toho stíhá sledovat vsechny seriály neuklizí nevaří jen jezdí s kamaradkami po kafickach vymete každou hospodu a hraje automaty. Nemá ráda sex a sport a jedinou cestu kteoru zná je k ledničce. Pokud máš exekuce a beres drogy tak Tě beru vsema deseti a přijedu si pro Tebe ještě dnes

Ahoj rád se seznámím s ženou , která by ráda poznala přítele a lásku. Jsem ze Strakonic 52 / 168. Ve dvou je to veselejší .

Najdu hodnou ženu, ktera my nebude buzerovat že se staram o domácnost a dřu jako kobyla.............

Hledám ženu se kterou si padneme do oka, která bude přirozeně inteligentní a nebojí se obyčejného zivota. Já jsem normální chlap, 44 let, nechci být sám, káva ve dvou je lepší.

Úcta, spolehlivost, věrnost, smysl pro rodinný život, opora... To jsou věci, které nabízím. Dá se toto ale i v dnešní době najít u protějšku? Já jsem svobodný, 39letý kluk z vesnice. Mám práci, vlastní zázemí, nekouřím a po hospodách nechodím. Zato mám rád přírodu, výlety, jsem rodinný typ. Nejsem problémový, vztekloun ani případ pro Chocholouška. Vzhledem k tomu, že nemám v lásce moc šťastnou ruku, obracím se na seznamku v domnění, že třeba tady potkám tu správnou holčinu pro život.

Ahoj, je mi 28 let, jsem normální, pracovitý a hodný kluk, bez žádných problemů a s vyřešeno minulostí :) Hledám slečnu ve věku 20 až 26 let. Jsem z města Vodňany, rád bych nějakou přímo z města a nebo okolí, co by ráda už společný vztah. Rád bych hodnou a milou, nemám problém i se stydlivou slečnou, neboj se a napiš! budu se těšit. :)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Hodonín
Muž | 30 let
České Budějovice
Muž | 46 let
Praha
Muž | 33 let
Praha

Hezký den.Rád pozvu na rande nebo dobrou kávu paní co žije sama a ráda by uvítala změnu stejně jako já.Rád poznám pohodovou kamarádku, přítelkyni.Vzájemně za kulturou, trávit spolu volné dny, pomáhat si, být si oporou v dobrém i zlém. Hledám paní z okolí Strakonic, nebo Horažďovic. Jsem SŠ 60 let, výška 185.

200cm 45 let veselé povahy hledá ženu s vyřešeno minulosti k vážnému vztahu a hezkém životu....

Ahoj rád se seznámím s ženou, která by ráda poznala přítele a lásku pro společnou cestu životem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 22 let
Plzeň
Muž | 39 let
Vyškov
Muž | 46 let
Brno
Muž | 46 let
Vsetín