Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení : Cheb

MužVážně 56 let Cheb

TOP  18.6.2019

Mám téměř vše, co člověk potřebuje k životu, pouze mi chybí to nejdůležitější a to jsi Ty. Nečekám na zázrak, jen bych rád vyměnil samotu za chvíle s Tebou. Pokud čteš tyto řádky a napíšeš, je to první krok, pokud odepíšu, je to začátek, pokud si sedneme, je to dotek osudu a další scénář je pak na nás ...

Je tu invalidní žena k navázání kontaktu?

MužVážně 48 let Cheb

TOP  15.6.2019

Hledám sympatickou holku.....:)

MužVážně 51 let Cheb

TOP  14.6.2019

Hledám ženu na vážný vztah je jedno kolik vážís mne 51

MužVážně 42 let Cheb

TOP  14.6.2019

Ahoj hledám vztah hledám přítelkyni na vzájemné porozumění.. Jsem sám bydlím sám v bytě.. Mám rád výlety dovolené, zábavu.. Jsem klidní muž, nekuřák nepiju alkohol... Jestli chceš kdykoliv napiš.

MužVážně 23 let Cheb

TOP  12.6.2019

Ahoj, Nevím čím začít. Jsem hodnej na ty kteří si to zaslouží. Čekám až se štěstí ke mně otočí čelem a ukáže mi holku do života, se kterou budu šťastný. Pro takovou se můžu přetrhnout. Ale rád se věnuji svým zálibám a koníčkům (auto, airsoft, pratele, výlety, kytara atd. ). Pokud by se nějaká slečna chtěla o mně vědět víc, tak ať napíše. Snad najdeme společnou notu. Odpovídám všem.

MužVážně 38 let Cheb

TOP  9.6.2019

Pracující Chebák hledá slušnou nekuřačku. Více přes vzkazy.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 65 let
Semily
Muž | 29 let
Praha
Muž | 30 let
Praha
Muž | 41 let
Příbram

MužVážně 38 let Cheb

TOP  7.6.2019

muž hledá fajn holku-ženu z chebska a okolí, na trávení volného času i více, měla bys být o něco mladší, mít ráda cestování a milovat život ... je tu nějaká? napiš, foto vyměníme.

MužVážně 59 let Cheb

TOP  2.6.2019

Hledám fajn přítelkyni, ale je mi jasné, že touto formou seznámení to není jednoduché. Zkusit se to ale může. Vše záleží, jak se říká na chemii. Proto si myslím, že je dobré se potkat a tam se to hned rozhodne. Buď ano, nebo ne. Jestli máš tedy zájem můžeme se potkat a uvidíme, co to udělá. Těším se na odpověď.

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Fitness
Bruslení
Lyžování
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Pokud jsi pro vážný vztah, dívka či žena ve věku 26-38 let se smyslem pro humor, cestování a relaxaci, nabízím mé rámě. Nemusíš být modelkou a ani dítě není žádnou překážkou...mám jiné priority. Vše, co je v člověku krásné, je očima neviditelné.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Brno
Muž | 41 let
Opava
Muž | 37 let
Praha
Muž | 29 let
Hlučín