Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámení : Teplice

MužVážně 44 let Teplice

TOP  20.6.2019

Rád poznám dívku nebo maminu s dítětem za účelem krásného společného prožití nadcházejícího léta. Mám rád výlety, léto, moře, palmy, písek, Itálii a rád bych v létě někam k vodě (ideálně moře nebo třeba na Vranov). Rád fotím a hraju na kytaru jen tak pro radost. Dále mám rád přírodu, techniku.. je toho hodně. Mám pětileté dcerky ve střídavé péči. Nehledám flirt, ale rád poznám partnerku pro krásný a stabilní rodinný život. Petr VŠ, 177/98 Svou fotku Ti rád pošlu.

MužVážně 53 let Teplice

TOP  19.6.2019

Ahoj neznámá, najdu tě co čteš tyto řádky a hledáš partáka na vše. Zkus napsat a třeba se potkáme..

MužVážně 50 let Teplice

TOP  19.6.2019

Hledám normální ženu která ví co chce

MužVážně 43 let Teplice

TOP  18.6.2019

Najde se Žena či dívka z Teplicka??? Já 42, 180 cm, modré oči...

MužVážně 35 let Teplice

TOP  17.6.2019

Jsem pohodoví chlapík co umí milovat né očima ale srdcem.

MužVážně 27 let Teplice

TOP  17.6.2019

Ahoj, je mi 25 let, mám rád svoji práci a své přátele… :) V ostatních lidech nejvíce cením upřímnost a otevřenost. Rád poznám sympatickou holku, která netráví každý večer na diskotékách, ale má ráda čtení knih, hudbu, sport a objevování nových míst.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 50 let
Kolín
Muž | 38 let
Litoměřice
Muž | 44 let
Lovosice
Muž | 38 let
Poděbrady
Kino
Hudba
Kolo
Fitness
Výlety

Hľadám milú, usmievavú, drobnú osôbku, ktorá má v duši slnko a v očiach čertíky. Mám 176 cm a zhruba 76 kg (aktuálne sa to mení vždy podľa toho ako mi chutil obed). Životom ma pravidelne sprevádzajú dve potvúrky (Lucka 6r a Filip 11r). Mojou vášňou je motorka, no nepohrdnem ani večerom stráveným u filmu s niekým, kto sa vie pritúliť a užívať si vzájomnú blízkosť. Tak zbytočne nepremýšlaj a napíš pár riadkov. Ak pripojíš aj fotku, veľmi sa poteším. Určite odpíšem.

Normální kluk co nemá zrovna štěstí na vztahy. Hledá normální holku, slečnu od 20 - 30 let. Rád chodím do přírody, kina, jízda na kole. Najdu??

MužVážně 40 let Teplice

TOP  16.6.2019

Hodný, poctivý a pracovitý kluk, milující táta jedné dcery, by se rád seznámil s hodnou, rozumnou a pokud možno aktivní ženou, s nohama na zemi ??. Děti vítány ??Rád kutím a sportující. Zejména běžky, kolo, ale i úplně obyčejná prochazka, poznávání nových míst, ale i navrácení na stará krásná místa. Rád sjíždím řeky, spím ve stanu a pod širákem. Nebo si přečtu hezkou knihu....Alkohol- někdy si dám jedno, dvě piva na chuť. Někdy několik měsíců vůbec nic.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 49 let
Kutná Hora
Muž | 50 let
Zlín
Muž | 29 let
Brno
Muž | 26 let
Praha