Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníÚstí nad Labem

Hledám štíhlou sympatickou hnědovlásku, černovlásku s hezkou duší.

Také se někdy cítíš sama a opuštěná ? Také Ti chybí mít vedle sebe někoho, ke komu by ses mohla schoulit v objetí ? Někoho, s kým bys mohla usínat a probouzet se, povídat si dlouho do noci o všem a o ničem, vyrazit do přírody, do kina, zatancovat si, prostě mít vedle sebe někoho, na kom Ti bude záležet a jemu na Tobě ? Zkus odepsat solidnímu, štíhlému nekuřákovi, zajištěnému sportovci a pohodáři. Je strašně těžké hledat a ještě těžší najít...

Kino
Divadlo
Knihy
Kolo
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování

Úplně nevěřím na seznámení zde, i přesto by měl člověk to štěstí ještě zkusit... Hodný, inteligentní muž, 40 let, VŠ, po dlouhodobém vztahu, bezdětný, klidnější povahy, spíše humanit. zájmů - historie, památky, kultura, příroda, turistika, výlety..mající , , téméř vše", co k životu potřebuje, mimo Tebe - hodné, inteligentní ženy menší postavy, podobných zájmů, která je slušná, ví co znamená morálka a důstojnost, je ohleduplná a dokáže se vžít do pocitů druhé osoby. Pokud Tě to zaujalo, ozvi se.

Hledám ženu , co nezklame, nezradí, to samé nabízím na oplátku. Martin

V životě máme jenom jednu jistotu. K jejímu naplnění je přede mnou ještě kus pořádné cesty. Na této cestě bych chtěl potkat někoho, kdo má srdíčko na svém místě, kdo ví, co od života očekává a to samé také dokáže nabídnout. Rozhodně nejsem žádný Marlon Brando, můj příjem nedosahuje astronomických výšin, ani Ti nemohu nabídnout život v přepychu a luxusu. Jediné, co Ti mohu nabídnout, je své srdce. Nezáleží nutně jenom na tom, jak vypadáš, jakého jsi dosáhla vzdělání, ale co v sobě skrýváš.

Přál bych si tady poznat ženu milé a veselé povahy, s pozitivním přístupem k životu, která ví, že překážky jsou k překonávání a ne k hroucení se z nich. Ženu, která mne dokáže překvapit milou pozorností, stejně jako já ji. Můžeme zajít na kávu, jen tak se projít, vyjet na Sněžku...sranda, to bych nedal, na stezku mělo být :-), nebo vybrat dobrý film a uvidíme, jak se to vyvine dál.

Ahoj, hledam sympatickou slecnu, zenu pro seznameni.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 61 let
Liberec
Muž | 38 let
Pardubice
Muž | 38 let
Brno
Muž | 37 let
Praha

Mám rád scat senior smisek 60 let z usti n.labem

Jsem otrok 61 let z teplic hledám dominantní dámu na vse....

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
Praha
Muž | 36 let
Frýdek-Místek
Muž | 40 let
Vyškov
Muž | 29 let
Nymburk