Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámeníHradec Králové

Rád bych poznal milou a přátelskou ženu z Východních Čech 27 až 47 let která nechce trávit víkendy a volné chvíle o samotě.Mám zájem o vážný vztah i kamarádku.Nechci být v této mimořádně těžké době sám a pokud i ty jsi sama tak napiš.Jsem nezadaný muž středního věku pracovitý, komunikativní, společenský, snad trochu sympatický.Mám rád hudbu, dokumenty, filmy, sport, kulturu, dobré jídlo, romantiku a vše pěkné co nám život přináší.Rád navštěvují Hrady a těším se na případný mail nebo vzkaz.

Ahoj děvčata! Kde všechna jste? Člověk nemůže legálně na rande a když už, tak s tím náhubkem. To mi povídejte, jak vlepit pusu na tvář - přes dvě roušky? To je skoro úkol pro vědce! Byl by tady jeden taťka 14 letého syna, 49/182/95, šikovný, empatický, vnímavý a povídavý. Trochu sportu, trochu kultury i vařit se musel naučit. V dáli už vidí konec karantény, vy ne? Těším se a předpokládám mírný smysl pro humor, ostatní nechť má volný průběh. Pro zvědavé fotku i delší texty -mailem.

„Vše, co je v člověku krásné, je očima neviditelné.“

Najde se tu fajn holka co by chtěla vyrazit třeba na wellness?

Pohodový táta od třech dětí se zájmem o turistiku a výlety po Čechách, by se rád seznámil s ženou podobných zájmů. Podmínky jsou upřímnost, věrnost a bez dluhů a exekucí. Najdu?

Ahoj, tak s tím koronavirem moc nenaděláme, tak zatím hledám někoho na dopisování a pak třeba i více.

Kino
Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Podnikatel 42/184/103 , optimista, romantik, kutil, milující děti, teplo domova, hledá ŽENU s dětmi, na celoživotní vztah.... Každý si zaslouží druhou šanci... Samota někdy bolí.. Rodina pro mne znamená vše... Když mám problém, podrží a pohladí mě.... O úspěch a radost se společně podělíme....Starosti s dětmi jsou naše koření života... Pokud sdílíš stejný názor ta se ozvi!!!! Život je tak krátký a je škoda nevyužít každý společně prožitý den.... Každý den je originál a už se nikdy nevrátí.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Strakonice
Muž | 45 let
Valašské Meziříčí
Muž | 48 let
Praha
Muž | 43 let
Most

Ahoj rad se seznamim s ženou z okolí Hradce Králové do 50 l

Smutný, nepolibený za ruku nevzaný hledá protejšek na příjemný procházky ve dvou .

Ženu s velkým Ž, na léto s velkým L, a pak až kam, to půjde.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Brno
Muž | 44 let
Praha
Muž | 46 let
Pardubice
Muž | 43 let
Strakonice