Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámení : Pardubice

Vdovec, 78, 175/80. středoškolák, nekuřák. Mám všechno, jenom jsem sám. Hledám štíhlejší, usměvavou nekuřačku přiměřeného věku, která by si chtěla se mnou užívat společného života, výletů, cestování, letního pobytu na chatě a kterou bych mohl mít rád.

Zůstal jsem sám a nechtěl bych, aby se jednou celé mé životní úsilí, podnikání a vytvořené zázemí, někam rozkutálelo. Proto vážně hledám spolehlivou přítelkyni, s kterou si porozumíme, byla mi oporou, která poradí, pomůže. Těším se na její nápady, při společném rozhodování o čemkoliv. Jsem starší, pohodový rentiér, který velmi dobře ví, že hezký vztah vyplývá z celkového souznění, mít společné zájmy, sny a myšlenky.

Hledám přítelkyni, která mi bude nejbližší, nejmilejší. Jsem v podstatě chudý milionář, který si může koupit cokoliv, ale nikdy opravdové přátelství cit, lásku. K čemu jsou peníze, všechny krásy světa, sny a ideály, když není s kým je prožívat? Hledáš staršího kluka, který nezklame, kde najdeš jistotu, toleranci, objetí?

Kino
Divadlo
Hudba
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj mila neznáma, hledám partnerku, se kterou mohu sdílet společné hodnoty, bavit se, smát, chodit do kina, na kávu, výlety a když to bude klapat, tak pak být spolu v dobrém i zlém. Měla bys být pohodova, inteligentní, romanticka, spolehliva, se smyslem pro humor a víru. Těším se na Tvoji odpověď. Jirka

Hledám milou ženu k seznámení.Rekreačně sportuji, kultůra mi není cizí.Mám moc rád moře.Jsem hodně temperamentní, tak i ta žena by měla být.

Ahoj, našla by se tu žena hodná, věrná ve věku od 18 do 34 let ? Mě je 24 let.Mezi mé koníčky patří auta a motorky.Mám silniční motorku.Bydlím nedaleko Třebechovic pod Orebem.Ve volném čase rád jezdím na výlety, rád cestuji, rád chodím na procházky. Pokud tě můj inzerát zaujal, tak budu rád za tvojí odpověď. :-)

Ahoj hledam tu zenu pro rodinny zivot . sem rozvedeny mam deti. Jestli te zajima vice napis budu radDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 31 let
Ostrava
Muž | 42 let
Jablonec nad Nisou
Muž | 49 let
Frýdek-Místek
Muž | 38 let
České Budějovice

Říká se, že kdo hledá, nenajde. Tak bych se s prominutím nechal najít od nějaké trochu inteligentní, trochu hezké, trochu pracovité, trochu sportovní, trochu kulturní, trochu pořádné, trochu zábavné, trochu usměvavé, no prostě trochu dokonalé „ženy“.. :-)) Hlavně někdo, kdo má v sobě vyřešený minulý vztah, nehledá převozníka, ví co chce a taky proto něco udělá. Rád bych z tohoto prostředí jednou provždy zmizel, tak pokud máš stejné přání napiš, třeba se nám to povede…

Ahoj, je mi 25 a hledám nějakou fajn holku na seznámení a popřípadě na kino nebo společnou večeři. Najde se tu nějaká? :)

Hledám sympatickou ženu. Jsem svobodný, bezdětný, se zájmem o cestování a kulturu, hledám někoho podobně založeného, ženu svobodnou, bezdětnou, případně s malým dítětem či dvěma, která by se nebránila dalšímu dítěti. Jsem z Olomoucka, ale jelikož jsem svobodný a bezdětný nic mě tady nedrží.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 48 let
Svitavy
Muž | 48 let
Praha
Muž | 60 let
Ústí nad Labem
Muž | 31 let
Nymburk