Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení : Břeclav

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Zdravím, jsem VŠ, svobodný, s vlastním domem v Brně, ale bez mimča. Na poslední chvíli jsem si v 45 letech vzpomněl, že bych aspoň jedno mimčo chtěl... Pokud jsi na stejné vlně, tak se ozvi. Zvu Tě na kafe.

MužVážně 57 let Břeclav

TOP  17.8.2019

57/186 neabstinující kuřák a Introvert hledá klidnou (nehlučnou) ženu, které nevadí starší domek procházející (snad nekonečnou) rekonstrukcí, tudíž žádná idyla. P.S. Domek to je stavení, dvorek, zahrádka, půda, sklep atd. Nikoliv jen sedačka před televizí, takže nějaké jiné zájmy než sledování seriálů, sociálních sítí a rádoby celebrit jsou nutné. Kino, divadlo, wellness, mořské pláže, sport apod. mne neberou. Spíš poklidnou činnost kolem domku.

MužVážně 39 let Břeclav

TOP  18.8.2019

Ahoj, rád se seznámím se ženou z Břeclavi, Napsat si pár vět, zajít na kafe, povídání, společné prožívání volných chvil, podle sympatií časem i víc. Hledám dlouhodobý vážný vztah

MužVážně 48 let Břeclav

TOP  16.8.2019

Žena do 45 let, nevěrná, postava akorát, ale doma subinka toužící po vážném vztahu, které chybí rodinný život a někdo, kdo na ni čeká doma. Děti nejsou překážkou. Ozvi se a uvidíme.

MužVážně 40 let Břeclav

TOP  15.8.2019

Hledám holku z břeclavy nebo hodoníně

MužVážně 58 let Břeclav

TOP  14.8.2019

Hledám ženu pro život, na kolo, na tanec, na velnes výlety, k moříčku. Jsem 58/175 nekuřák se zahradou, chajdou a vozidlem kterým jezdím na výlety.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Lovosice
Muž | 50 let
Ostrava
Muž | 49 let
Sokolov
Muž | 43 let
Beroun

MužVážně 41 let Břeclav

TOP  14.8.2019

Rozvedený 41 letý muž s vyřešenou minulostí, finančně zabezpečený, hledá ženu, která už od života ví, co by chtěla. Vdané ženy mi prosím nepište.

MužVážně 42 let Břeclav

TOP  14.8.2019

"Na vědomost se dává", že Kníže Břetislav se raději rozhodl mužně jednati, než schýliti k pokorné prosbě šíji.

MužVážně 24 let Břeclav

TOP  12.8.2019
Kino
Hudba
Fitness
Plavání
Výlety
Cestování
Zvířata

Ahoj jmenuji se Lukáš najde se tu nějaká holčina co chce vážný vztah a chce mít něco do života tak jako já milá, upřímná, se smyslem pro humor a bude mě brát takového jaký jsem a já jí jaká je odpovídejte mi na tento inzerát vzájemně podle sympatií a v případě s fotkou děkuji moc a budu se těšit na vaší odpověď.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 31 let
Brno
Muž | 34 let
Praha
Muž | 33 let
Liberec
Muž | 61 let
Praha