Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníBřeclav

MužVážně 58 let Břeclav

TOP  10.7.2020

57/186 neabstinující kuřák a Introvert hledá klidnou (nehlučnou) ženu, které nevadí starší domek procházející (snad nekonečnou) rekonstrukcí, tudíž žádná idyla. P.S. Domek to je stavení, dvorek, zahrádka, půda, sklep atd. Nikoliv jen sedačka před televizí, takže nějaké jiné zájmy než sledování seriálů, sociálních sítí a rádoby celebrit jsou nutné. Kino, divadlo, wellness, mořské pláže, sport apod. mne neberou. Spíš poklidnou činnost kolem domku.

Kino
Divadlo
Hudba
Umění
Knihy
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Zvířata

Hledám partnerku pro partnerský vztah a trávení společných chvil. S vyřešenou minulostí, štíhlou ve věku do 52 let. Tolerance, vzájemné pochopení a respekt vítán. Jsem VŠ 58/179. Rozvedený. Nezávislý, samostatný. Ocením nezávazné osobní setkání, které mnoho napoví. Olda

MužVážně 47 let Břeclav

TOP  10.7.2020
Kino
Hudba
Kolo
Plavání
Zvířata

Zdravím všechny seznámení chtivé dámy středního věku. SŠ 47, 175/95 vdovec hledá ženu ve věku 39 - 47 let na vážný vztah. Nejsem alkoholik, narkoman ani úchyl. Jsem jen normální obyčejný chlap, kterého zákeřná nemoc (rakovina ), připravila o milovanou bytost. Najde se tady dáma, která mě vrátí zpět do normálního života a prožije ho se mnou v dobrém i zlém. Doufám, že se najdeme.

MužVážně 45 let Břeclav

TOP  11.7.2020

Ahoj hledám štíhlou šikulku nebo mladou maminku s krásným úsměvem, která už nechce byt sama. Co se teď třeba sbalit a odjet k moři...Najdu tě ??????

Hezký den, rád bych zde našel štíhlejší ženu přimeřeného veku, které by nevadil život na vesnici, uprostřed přírody. Jsem 178-86, je mi 59 let.K mým koníčkům patří dom. zvířata, zahrada a lid. folklor. Nekouřím. Teším se na odpoved.

Hledám paní k vážnému seznámení , s aktivním mužem . Setkání řekne více než dopisování

MužVážně 40 let Břeclav

TOP  11.7.2020

Ahoj, je tady slečna/žena na pár písmen? Třeba z toho něco vzejde :) Hledám vážný a trvalý vztahDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 42 let
České Budějovice
Muž | 52 let
Kroměříž
Muž | 35 let
Benešov
Muž | 58 let
Slaný

Hledám nezadanou a nebo rozvedenou ženu z dětmi na vážný vztah a co má svátek 13.7. a jsem Bulhary okr Břeclav od 32 do 33 let.

Rozvedený muž s vyřešenou minulosti, hledá partnerku na zbytek života.

Najdu phodarku z breclavska

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 39 let
Poděbrady
Muž | 49 let
České Budějovice
Muž | 35 let
Liberec
Muž | 45 let
Frýdek-Místek