Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení : Hodonín

Rád bych tady potkal ženu, která to bude se seznámením myslet opravdu vážně. Bude ochotná pro to i něco udělat a nebude se bát ukázat svůj zájem. Měla by být upovídaná, rozumná, aktivní a hlavně by si měla dokázat udělat čas :) Je tady alespoň jedna taková? Dávám přednost spíše osobnímu poznávání, než zdlouhavému vypisování :)

Najde se tu normálni holka na pokec, kafe a pak treba o vzťah?

Máš-li duši čistou a v srdci místo a Tvá ústa neznají jen slovo "já", tak pak rád Tě poznám. Nabízím Ti 182cm a 79kg lásky ve sportovním balení, hnědé oči a vodnář je mé znamení. Už mě nebaví ráno sám snídat, s Tebou chci den víta, spolu v jedno tělo a duši splývat... Mám toho mnoho, co Ti můžu dát, ale to samé očekávám i od Tebe. Pokud jsi alespoň trochu sportovně založená a umíš v lásce dávat, stejně jako brát, tak právě pro Tebe jsem napsal tyto řádky. Foto potěší ;-)

45 let, 165cm hnědé oči. Rozvedený, 2 děti ne v péči, se zájmem o přirodu, sport. Chodím rád do kina, zoo a hrady a zámky. Poslouchám rock a beat. Hledám ženu, s upřimným srdcem. Kamarádku později i více. Radek

Jmenuji se Marek, je mi 24 let. Mám rád cestování, koncerty, moto, lyžování, kino, cyklistiku atd. Rád bych poznal hodnou, milou slečnu která už taky nechce být sama :-)

Oslovuji sympatickou ženu na dlouhodobý vztah, která upřednostňuje život v klidnějším místě, s kladným vztahem k přírodě. Jsem rodinně založený, štíhlý, 43 let, 181 cm, upřímný, zodpovědný muž. Vím, jak je těžké, udělat první krok, ale kvůli tomu, co hledáme, musíme občas sebrat odvahu a risknout to :)

Jo kdyby člověk znal budoucnost.Pojdme se zkusit seznámit a uvidíme jestli nějaká budoucnost bude.Hledám pořádný kus ženský, která má velmi kladný vztah ke všemu co dvě opačné pohlaví mají rádi a potřebují.Detaily a foto meilem díky.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Praha
Muž | 30 let
Praha
Muž | 44 let
Bruntál
Muž | 27 let
Most

Hledám kamarádku pak se uvidí.Snad na potřetí to vyjde??

Ahoj, hledám sympatickou , štíhlou ženu na vážné seznámení z okolí Hodonína.

Ahoj rád bych si přál najít lásku a vztah na celý život Hledám vážný krásný vztah plný důvěry radostí věrností atd Jestli máš dítě není překážkou nevadí mně děti :) rád je příjmu jinak je mi 26 let nepijí Alkohol nekouřím rád vařím mám rád romantiku procházky kino přírodu atd klidně se připojím k tvým koníčkům :) Hledám vážný vztah typu chci vztah na týden atd ani nereagujte děkuji :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Nymburk
Muž | 48 let
Otrokovice
Muž | 43 let
Beroun
Muž | 31 let
Brno