Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámeníFrýdek-Místek

Kolo
Bruslení
Lyžování
Příroda
Výlety
Zvířata

Ahoj je mi 42 let, jsem sympatický muž normální postavy, vysoký 190 cm, nekuřák a hledám veselou a usměvavou štíhlou kamarádku, která by ráda zašla na kafe, na wellnes, a užívala si života v dnešní hektické době. Byl bych rád, kdyby jsi byla nekuřačka. :-)

Hledám, ženu/slečnu z Frýdku-Místku , Frenštát ideální věk 25-30 mě je 27 . Nejlépe sportovně založenou lyže, kolo, moto ??

Kino
Divadlo
Hudba
Turistika
Výlety
Cestování

Žít sám je nanic, najde se tu fešná ženská který by nevadil 40letý bezdětný chlap. S bytem na hypotéku. Který si rád občas vyrazí na výlet do Beskyd, či za památkami, nebo na blint do kina, sem tam i do divadla. No jsem ještě trochu fanda do železnice. Pokud ano budu rát za jakoukoliv odpověď. ??

Hledám sympatickou, upřímnou, věrnou a veselou dívku, která miluje život se všemi nástrahami, krásami a dokáže se radovat z maličkostí. Která dokáže mít oči otevřené, i když je tma, která věří, že ke každému zámku existuje klíč a dokáže si občas uvědomit, že na dně studny není nicota, nýbrž brána k smysluplnějšímu a radostnějšímu životu.Hledám dívku, která má vůli citlivě budovat plnohodnotný vztah založený na rodině a je ochotna rvát se pro společné dobro a těžit ze silného partnerství.

pivko nebo kafe a pokec časem možna vic samota mě nebavi je deprimujici

Ahoj sympaťando, je mi 28, preferuji aktivní styl života obzvlášť mám v oblibě horské treky, ale i cestování obecně a taky všemožné druhy sportu. Děti nemám, žádné kostlivce ve skříni snad taky ne : ) Hledám aktivní slečnu, kterou nebaví jen sedět doma. Ať už tady hledáš vážné seznámení nebo třeba jen parťáka na různé společné aktivity, neváhej se ozvat! Třeba si padnem do noty? PS: foto zde nedávám, určitě bych hned měl plný inbox, ale určitě si fotku můžeme vyměnit :)

No uvidíme. Třeba jo, třeba né.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Praha
Muž | 54 let
Bruntál
Muž | 42 let
Semily
Muž | 36 let
Strakonice

Rád bych našel ženu ze severu Moravy a Slezska do 45 let hezkou zevnitř i zvenčí na zbytek života. Existuje taková?

Přejí krásný den :) Hledám slečnu na dlouhodobý vztah. Slečnu která má úsměv na tváři a jiskru v oku. Slečnu se kterou budeme trávit čas na horách, v přírodě, na zahradě u kávy, v divadle nebo jen tak když se půjdeme projít. Slečnu které nebude vadit že jí chlap chytne na procházce za ruku a řekne jí do očí "milují tě". Jsem chlap co má úsměv na tváři, optimisticky duch v těle a chuť žít život. Rád sportuji, ale fitness postavu nemám :) důvod jé prostý. Mám rád jídlo a není mí lino si uvařit.

Hledám ženu s dítětem pro pěkný rodinný život.VŠ, 60/165, sportovní typ

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 54 let
Chrudim
Muž | 41 let
Muž | 43 let
Jablonec nad Nisou
Muž | 46 let
Hradec Králové