Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On hledá ji : Vážná seznámení

Kino
Kolo
Fitness
Výlety
Zvířata

Ahoj, hledám fajn holku na seznámení a podle vzájemných sympatií i na vážný vztah, víc si můžeme napsat osobně, budu se těšit.

MužVážně 24 let Praha

TOP  31.3.2020
Kino
Divadlo
Hudba
Plavání
Běh
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Ahoj milá neznámá. Co tady vlastně dělám? Hledám někoho, s kým bych si mohl psát a později se i osobně seznámit. Říká se o mě, že jsem hodný, jsem pro každou legraci, celkem bych řekl, že i společenský. Mám rád výlety, přírodu a zvířata. Dokážu trávit čas jak v přírodě, tak ale i doma u nějakého filmu. Pokud by jsi měla zájem vyměnit pár zpráv, budu jedině rád. Aktuální foto pošlu na požádání ;)

MužVážně 25 let Klatovy

TOP  31.3.2020

Ahoj jsem usměvavý 25letý kluk..Mám rád zvířata, procházky, výlety, dobré jídlo a pití, posezení s přáteli...Touto cestou bych chtěl najít holku na vážný vztah v mém věku maximálně do 30..Budu se těšit na vaše odpovědi ????

Bloudím tu, sleduji, dívám se a nějak nevidím, kam se to všechno ubírá. Cítím samotu a není mi příjemná. Mám srdce tam, kde má být. Mám šarm i vtip, dostatek mozkových buněk, a přesto se mi vyhýbá taková ta malá potvůrka jménem štěstí. Dokáži milovat celým srdcem i duší, dokáži milovat celým tělem, dávat víc než dostávám. Ale na to je potřeba láska, skutečná láska. Pokud ji se mnou chceš zkusit najít, ozvi se :)

MužVážně 22 let Brno

TOP  30.3.2020

Ahoj, rád bych touto cestou navázal vztah s dívkou, která to myslí vážně a vztah je pro ni důležitý. Jsem student stavební fakulty v Brně a rád bych našel duhou polovičku, která má ráda zvířata, přírodu, procházky, četbu a ráda si jde občas zalyžovat, na brusle, na kolo nebo prostě na nějaký výlet. Rozhodně není důvod nikam příliš spěchat. Budu se těšit na odpověď, pokud jsem tě zaujal, budu rád, když mi napíšeš, v případě zájmu rád pošlu fotografii :) Jirka :)

Ahoj, jsem kluk sportovní postavy, hledám příjemnou slečnu) foto můžu poslat:)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 26 let
Brno
Muž | 28 let
Zlín
Muž | 27 let
Beroun
Muž | 26 let
Praha

Ahoj hledám ženu která bude v pohode bude mě mylovat a hlavně bude Verna

Ahoj, obyčejný kluk hledá neobyčejnou holku, jsem veselý bavící typ člověka který si udělá rád srandu i sám ze sebe. NEPIJU mám psa a hledám zde nejdřív pár písmenek a pak se uvidí... Vztah nehledám, chci si ho vybudovat.. Budu ti oporou v dobrém i zlém, vždy budu upřímný a mluvit na rovinu.. no prostě .. mě chceš ! :D tak pokud sem se dobře prodal napiš a něco spolu spácháme :D ;)

Hledám holku která je sama sebou, nejlíp blondýnka která nežije instagramem a virtulaním životem, představa bydlení? Baráček nebo něco v přírodě minulost mám vyřešenou a hledím do budoucnosti, tTaky musíš mít ráda zvířata, mám psa a bude další.. možná ten tvůj :D Nemělo by ti vadit ušpinit si ruce prací , brusle, kolo, procházky výlety .. :D no prostě buď v pohodě a dej do vztahu vše .. Protože když něco dělám jdu do toho naplno ! Místo je orientační Jihomoravský kraj.. Jestli tu jsi, dojedu! :D

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 27 let
Kladno
Muž | 28 let
Plzeň
Muž | 28 let
Jihlava
Muž | 28 let
Trutnov