Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení

MužVážně 53 let Praha

TOP  31.3.2020

Ahoj. Oslovit slečnu do 40 let, bez z., se tímto snaží osamělý, smutný bezprobl.nekuřák, abst. 52;171, mladšího zevn.

MužVážně 50 let Praha

TOP  31.3.2020
Kino
Kolo
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety

Jsem sportovní typ, majitel truhlářské firmy. Hledám ženu přiměřeného věku pro společné chvíle snad i víc.Děti mi nevadí.

MužVážně 52 let Zlín

TOP  31.3.2020

Třeba právě teď je ten nejlepší čas k seznámení. Mám 52 let, 180 cm a volné místo v srdci i vedle sebe. Rád bych potkal vlastně úplně obyčejnou, citlivou duši, toužící po klidném životě a stálém vztahu. Nejsem sportovec, ani hospodský povaleč - čas raději věnuji knihám, filmům, zahradě, práci, výletům...

MužVážně 51 let Brno

TOP  31.3.2020

Ahoj holky, až přejde tady ta zoombie apokalypsa, co takhle vyrazit na motorce....nebo i jiném stroji??? Jsem samostatný, čistotný, bezdlužný a nechci fakt žádnou hysterku! Free ride a taky free live!!!

MužVážně 51 let Plzeň

TOP  31.3.2020

Nesnadno zařaditelný. Neobvykle žijící. Hledá a uvědomuje si, že nejde o otázku jakou má šanci najít, ale o to zda je nějaká šance. Klidný samotář a přesto na rockovém koncertě zmítán výdechy reproduktorů. Jemný a přesto hrubých dlaní. Něžný, romantický a přesto realista. Hravý a přitom zodpovědný. Nekuřák, smutný z nastavení společnosti k přírodě. Nepoutá na první pohled, ale ukrývá nečekaný potenciál. Hledá štíhlou, jemnou ženu. Živou, ne však živelnou. Něhu, cit, upřímnost, obdiv, důvěru, ...

Rád bych potkal děvče, které by chtělo trávit svůj čas se mnou. Dělat někomu jednočlennou zážitkovou agenturu pro občasné volné chvilky mě už nebaví.

MužVážně 53 let Praha

TOP  30.3.2020

Ahoj, je tak smutno, jak jen může po celoživotní izolaci být. Pokud by se slečna do 40let bez z. chtěla dovědět více, bude spolehlivý nekuř. , abst. 52;171 rád za odpověď .Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Žďár nad Sázavou
Muž | 53 let
Praha
Muž | 54 let
Brno
Muž | 53 let
Bruntál

MužVážně 51 let Ostrava

TOP  30.3.2020

nejak porad nemuzu najit sympatickou vasnivou romanticku na spolecne chvile v beskydech, jesenikach, divadle, vinotece, na koncertu, hudebnim festivalu, zajimave umelecke vystavy, na kole, u vody, pri zapadu slunce, pri sneni, poslechu hudby, v objeti ci libani ...abychom mohli zivot prozit a nejen zit. (ss/vs nekur. ov. a blizke okoli)

MužVážně 56 let Praha

TOP  31.3.2020

Chápu že teď není příznivá doba nejen na seznamování ale přece se svět nezastaví. Hledám přítelkyni pro vytvoření hezkého vztahu a vše co k němu patří. Najdu Tě tady?

Rád bych poznal inteligentní, samostatnou a sympatickou ženou přiměřeného věku z Ostravy a okolí, která nehledá jen lásku a bezchybný protějšek. Naivky, tady neztrácejte čas!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 52 let
Praha
Muž | 51 let
Tachov
Muž | 51 let
Ostrava
Muž | 56 let
České Budějovice