Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá ji : Vážná seznámení

Jsem z MB, 170cm, sval.post.trener kultur.mám fitko, auto, 3+1, přátele, to ale nenahradí políbení ženy které bych rád oplácel.Nabízím domov, něhu, hezký vztah, možná si padnem do oka a bude to hezké.Mám v sobě moře citu-nemám komu ho dát.Štěstí musíš naproti, nečekat až přijde.Přeji si aby mě žena vítala slovy"jsem ráda že jsi".Nevadí jsi li štíhlá či silná, máš li větší prsa, zadek, jsi hodná, a máš do163cm, do55let, a jsi z MB-tak tebe hledám.Neodpovíš li, přeji ať tvé srdíčko najde co hledá.Zdraví tě Karel

"...po práci legraci..." Hodně jsem pracoval, tak si teď dopřávám více ze života. Mám rád historii s příběhem, poznávání, cestování. V létě většinou po Čechách, v zimě se spíše přesouvám někam za sluníčkem. Nic mi v tom nebrání, ani čas není aktuálně mým pánem. Hledám sympatickou, pohodovou a komunikativní přítelkyni, která by se chtěla o radosti a krásy se mnou dělit. Vzdálenost není překážkou.

Jste žena do 70 let a chybí Vám láska cit něha objetí i potěšení milostné od pořádného osamoceného přítele nekuřáka, motoristy, který má již hodně volného času a hledá příjemnou ženu pro hezký vztah? Můžeme si být oporou i si obohatit život o společné zájmy jako hudba, příroda, les, fotografování, zájem o společenské dění. Není pro mne důležitá Vaše fyzično leč ušlechtilost Vaší duše, citlivost a něha opravdové Ženy toužící po věrném citovém i milostném vztahu. Jsem VŠ 63/177, pohledný vitální.

Protože nikam nechodím a ani to nelze a dlouho nepůjde, chtěl jsem pro seznámení zde odepsat nějaké štíhlé, tmavooké, dlouhotmavovlásce, co hledá vztah, ne kololyži, ale taková zde, mezi pandemií kysličníků: modrookých blond a s tzv. pár kilo navíc, není, tak zkusím dát inzerát, třeba jí ho nějaká zdejší trvalka ukáže.Štíhlý, sš, vdovec, nekuřák, nepič, n asertivní, praktický, domácký, párový typ, mazel, rád vyplňuji štěrbiny, rád velké popředí, pohodu, klid.Sám doma jak Kevin.S fotkou pište, rád odpovím-příště.

Hledám vážný vztah jsem heterosexuální bez závazků. Jsem romantický a tiché povahy. Hledám ženu stejné povahy. 165cm 55kg.Štihlejší postavy. Ahoj. Zdeněk.

Hledám-nabízím, v duchu této rubriky, vážné, trvalé, věrné seznámení, té, které také vadí samota a chce zas ve dvou usínat-ne s Žerykem nebo Mourkem.Chlupy vítám pouze u ženy dole.Nehledám ty, které si z této rubriky dělají své Kudy z nudy a poptávají tu jen průvodce na své zájmy, jak čtu-lyže, kola, divadla, cestování-za koronavirem ap. Navíc, ač skončily v seznamce, tak pedofilně, pošetile poptávají o dekádu mladšího.Chybí zrcadlo a sebereflexe? Vyjímko, hledající vztah, lásku, napiš, s fotem.PrahaVysoký, štíhlý, charismatický, empatický, sečtělý, inteligentní a skromný hledá sobě podobnou.

Virem zasažený komik, nezaměňovat s nakaženým, toho času na rozcestí pracovního zaměření. Tak třeba se najde veselá, lehce sportující žena co se připojí a nová cesta bude veselejší.

Samotnému je mi prostě smutno. Nebyla by někde poblíž holka kolem 60 let, spíš štíhlejší a rodinný typ? Nejsem žádný velký sportovec, ani cestovatel. Mít se na koho a na co těšit, co víc potřebujeme?