Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s dětmi hledá ji : Vážná seznámení

Ahoj hledám touto cestou normální sportovně založenou ženu děti nejsou problém já mám dvě je mně 47 sem z vesnice kousek od Turnova. Společné výlety a uvidíme co bude dál.

Ahoj. Hľadám ženu vo veku 28 - 43 rokov.Spoločné dovolenky, vzťah. Už podľa písmenok je zrejmé, že som Slovák. Mám dve deti vo veku 17 a 13 rokov. Nepijem, nefajčím, viem sa správať.Hľadám ženu nefajćiarku, normálnej postavy.

Jsi-li tolerantní, sympatická submisivní žena do 40ti let na společné procházky i jiné aktivity, zkrátka na společný život, tak tebe už dlouho hledám. Ve vlastní péči mám dospívající dceru, tak tvá (pokud máš) není žádnou překážkou. Dočetla až sem? Tak už napiš.

Hledám pohodovou hodnou holku, která má ráda přírodu, děti, výlety na kole, nebo pěší, smysl pro rodinu, chuť nebýt sama a něco pro to udělat.

Ahoj.Jsem 44 letý muž s 8 letým symem, který má zravot.postiženi.Hledáme ženu 36-46 let ne baculku, terá snáma bude chtit trávit volny čas procházky, vylety, sport...Časem třeba i vic.Jsme z Přerova.

Rád poznám sympatickou mamku na trávení volného času v přírodě, zahradě a výletech.

Stále pokouším štěstí a chtěl bych tě najít.Chci se na Tebe těšit každý den, vylézt s Tebou na hrad na kopci, jít si s Tebou zaplavat, nebo jen tak na procházku, posílat Ti krásné SMSky, telefonovat Ti jen abych Tě slyšel, donést Ti snídani do postele, mlsat s Tebou zmrzlinu, hladit tě na zádech, udělat Ti masáž po těžkém dni, přát Ti sladké sny, až mi budeš usínat v náručí, jít s Tebou nakoupit, uvařit Ti večeři, zkrátka vytvořit spolu domov, kde to voní.Já 46/193 vysoký nekuřák a už 15letá dcerka.Najdeme?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 43 let
Ostrava

Rád poznám dívku nebo maminu s dítětem za účelem krásného společného prožití nadcházejícího léta. Mám rád výlety, léto, moře, palmy, písek, Itálii a rád bych v létě někam k vodě (ideálně moře nebo třeba na Vranov). Rád fotím a hraju na kytaru jen tak pro radost. Dále mám rád přírodu, techniku.. je toho hodně. Mám pětileté dcerky ve střídavé péči. Nehledám flirt, ale rád poznám partnerku pro krásný a stabilní rodinný život. Petr VŠ, 177/98 Svou fotku Ti rád pošlu.

Hledám pro sebe ženu a pro dceru maminu . Rádi plaveme jezdíme na kole , máme rádi výlety a vše co k životu patří.

Letadlem k moři, pešky do lesa, vlakem na hory, autobusem na koupaliště… a nebo se jen válet na gauči či zlobit na hřišti. To všechno nás baví, ale bylo by to ještě lepší, kdyby se k nám (kluk 7 + holka 5) přidala ještě nějaká paní nebo slečna, aby si i taťka měl s kým hrát ??