Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

On s dětmi hledá ji : Vážná seznámení

Najdu zde maminku s dětmi na společné procházky? Sám mám malého čtyřleťáka, napiš, rád se s tebou seznámím.

Zajímavá žena na slovíčko, se kterou ztratím pojem o čase, vypnu rozum a spousta věcí pokud ne vše se stane méně důležité, nemluvě o tom, že se zeměkoule zatřese a otočí 2x rychleji?.-)

Taťka a tři úžasné šestileté princezny ve střídavé péči se rádi seznámí. Bude-li Vás více, nevadí. Bude větší sranda. :o)

Zastav se a přemýšlej co je důležité, cirkusů jsme s dcerkou viděli už dost a další nehledáme, pokud jsi fér, upřímná, milá prostě úplně normální holka nebo žena co si na nic nehraje a máš srdce tam kde má být tak nám zkus napsat, nehledáme služku ani vychovatelku, jsme oba plně soběstační, jen hledáme někoho kdo vyplní tu mezeru co s dcerou máme v srdcích, někoho kdo nás bude doplňovat a bude pro nás tím, čím my pro něj. Já 44 a dcera 7 se těšíme na písmenka.

Naposled zkouším touto cestou najít ženu pro život. Asi něco o mě jmenuji se Vlasta je mě 47. Mám ve vlastí výhradní péči 13 letou dceru kterou vychovávám sám od jejich 5 měsíců. Po 10 letech kdy jsem byl s dcerou sám sem se v Listopadu 2018 oženil a adoptoval si 4 letou dcerku nové manželky, bohužel jsem se VELMI SPLETL . Jelikož manželka si opakovaně našla milence ( takže rozvod )Snad konečně člověk najde někoho kdo bude pro život. Doufám že existuješ??? Dítě není překážkou ba naopak.

Snad šikovný, hodný, rozvedený a osamělý táta s už šestnáctiletou dcerou ve vlastní péči by chtěl najít šikovnou, hodnou, příjemnou a věrnou holku, která by někdy myslela i na něj, měla jej ráda a udělala si taky někdy čas pro to, být spolu, po zkušenostech už skoro nevěřím tomu, že by se mi to kdy podařilo…… bych byl rád alespoň za dobrou kamarádku, na popovídání aby se necítil tak sám a nebylo mi tolik smutno...

Ahoj jmenuji se René a chtěl bych se seznámit s milou ženou děti nejsou překážkou mám 48 letHledám ženu ve věku 35-60 let na dlouhodobý milenecko-kamaradsky vztah bez narušení soukromí. Já 48 let, 178 cm, 90 kg, slušný a solidní muž na úrovni. Mám své zázemí, společné bydlení je možné . Hledám bez FO.......Veselsko

Ahoj je mi 44, bydlím s dcerou kousek od Karlštejna a hledám příjemnou ženu kamarádku do 45 let s kterou bych si rozumel??????

45 letý s dcerou hledají k seznámení maminku dítě vítáno. Z Nového Města na Moravě a okolí, Žďáru nad Sázavou, Bystřice nad Pernštejnem.