Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

Hezký večer, hledám vážný vztah. Jsem z Ústeckého kraje. VŠ vzdělání, děti nemám, nekouřím a jsem abstinentka. Sice teď to možné není, v nouzovém stavu a pandemii, ale za normální situace ráda jezdím do skal na celodenní trip, občas ráda zajdu do muzea, ideálně výstava k 2. WW či RAF. Občas hraji šachy. Budu ráda za Váš mail, Anna.

ŽenaVážně 38 let Vsetín

TOP  4.4.2020

Hledám muže pohodového upřímného od 38 do 45 let z blízkého okolí prosím odpovědi jen s fotkou.

ŽenaVážně 40 let Olomouc

TOP  4.4.2020

Hledám muže pro život.. Tatínka s vlastními dětmi, sama už dvě dcerky mám. Bude z nás krásná velká rodina.

Ahoj neznamy... Já 34, hodně pracuju, mám hodně nezávislosti a nějak mě to už nebavi... hledám někoho, kdo by mi ukázal jaké to je zase žít ve fajn a vyrovnaném vztahu, vrátil mi úsměv na tvar a byl dalším důvodem se zase těšit domu.. . sportuju, aktivně ziju, ale lenošit se mi také daří :) Od vztahu cekam důvěru, porozumění a spojení na hlubším levlu než jen z lehkomyslné potřeby... nápis, třeba si budeme mít, co říct... ;)

Najdu tady mezi vámi milého, hodného upřímného a tolerantního muze od 30-45let na vážné seznámení? Já jsem baculka, 39let se zájmy, kultura, historie, procházky výlety- hrady a zámky, zahrada více o mne v SZ.odepisu všem

Jsem žena, která má mnoho vášní a koníčků, jsem energická a odvážná, jsem úspěšná v tom, co dělám v životě a jsem rozhodně pozitivní a šťastný člověk! Co chybí? Ano, láska chybí.

ŽenaVážně 37 let Liberec

TOP  4.4.2020

Svobodomyslná, upřímná (někdy až moc) a snažící se žít v zenové přítomnosti... poohlížející se po samečkovi, který to má podobně. Pro začátek vyměnit pár vět, kamarádi, přátelé, ... kdo ví? (Liberec fakt není podmínka)Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 36 let
Šumperk
Žena | 35 let
Praha
Žena | 40 let
Otrokovice

Ahoj, touto cestou bych ráda našla kluka/ chlapa který má opravdu zájem si najít trvalí vztah. Já 39/175/ 55 kilo vážící holka z okresu Uh.Mám ráda všechno co se děje kolem mne.Zajímá se a mám dost hluboký záběr zájmu: Příroda, kolo, vaření, kultura, hory, lyžování, procházky, cestování atd. Pokud jsem tě zaujala svým inzerátem, dej osobě vědět. Ty od 39 - 54 let.Budu moc těšit na tvojí odpověď. Wanda. Bez fotky neodpovídám, můžeš být odkudkoliv..... PS: ODPOVIDEJ S FOTO , DÍK !

Je tady vůbec někdo normální...

Tak to zkusím. Hledám chlapa, 1 při pravidlu 20/80, těžká předselekce :-).Chytrého sympaťáka s jiskrou v oku. Se vztahem k sportu a rodině/ dětem, co chce partnerský vztah. Co nejméně podobnému klasickému "Ostravákovi". Měl by být vyšší (nad 175cm), mít rád svou práci / koníčky a hlavně, být normální a nezakomplexovaný (ženské jsou xxx, já jsem nejlepší..).Mít už něco za sebou (v tomto věku snad přirozené), i vybudované, zcestovalý. Prostě přehled a nadhled. Stará škola. Žádný instáč a nesmysly.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Ostrava
Žena | 35 let
Praha
Žena | 35 let
Kladno
Žena | 39 let
Praha