Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 39 let Praha

TOP  1.4.2020

Hledám usměvavého pozitivního muže - tatínka - na upřímný vztah. Jsem holka - mamka, která ráda chodí po horách, jezdí na kole, jsem ve sportovním týmu dračích lodí, kde máme i skvělou partu. Ráda Tě poznám, napiš.

Šťastný vztah je čajová směs namíchaná z lásky, přátelství, vášně, komunikace, upřímnosti, důvěry, věrnosti, tolerance, kompromisů a úcty. Najdu takového, který to umí namíchat a nebojí se trvalého vztahu?

ŽenaVážně 43 let Brno

TOP  1.4.2020

Hledam pritele, kamarada, bezva chlapa, zadneho pesimistu, milence-proste 5V1.??

Hledám milého, veselého, vtipného, hezkého a věrného chlapáka, který by mě poslouchal, neodmlouval a nosil by mě na rukách. Jsem sice náročná, ale na oplátku ho provedu rájem a snesu mu modré z nebe. O prázdninách budu kupovat byt a během roku bych chtěla (svatbu a) miminko. Tak pokud se takový partner pro mě najde, ať mi napíše a pošle foto. :))

Futuristický. Postmoderní. Renesanční. Dekadentní. Upcyclovaný. Fantastický. Mezi výše zmíněnými výrazy není žádný vztah. Měly pouze zaujmout Tvojí pozornost. Pokud jsi dočetl až sem, tak splnily svůj účel. Miluji filmy, vaření, kávu, červené víno i pohyb. Všímám si třeba zprvu nepodstatným věcem. A jaký jsi Ty?

ŽenaVážně 41 let Bruntál

TOP  1.4.2020

Nejdřív kamarádí, pak se uvidí.

ŽenaVážně 41 let Kolín

TOP  1.4.2020

Šťastný vztah je čajová směs namíchaná z lásky, přátelství, vášně, komunikace, upřímnosti, důvěry, věrnosti, tolerance, kompromisů a úcty. Najdu takového, který to umí namíchat a nebojí se trvalého vztahu?Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Praha
Žena | 37 let
Klatovy
Žena | 39 let
Praha
Žena | 42 let
Praha

Je mi 44 let a hledam prima protejsek, plnostihlejsi, klidne i s briskem 40-52 let na pohodovou jarni prochazku. Nemusis byt vubec sportovec!!! Usmev, pohoda, nahoda ..:). Ve dvou je vzdy vse veselejsi. Treba spolecne zhubneme, vysportujeme se nebo se zamilujeme. Tak nevahej a napis.

Já: veselá, komunikativní, aktivní, pohodová, akční, s nadhledem a respektem, Ty? :) ... Zn. Pouze vážně, aneb všechno nebo nic.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Brno
Žena | 42 let
Praha
Žena | 42 let
Hodonín
Žena | 43 let
Vsetín