Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníNymburk

ŽenaVážně 33 let Nymburk

TOP  16.3.2020

Ahoj, ráda bych tu našla muze, ktery se chce opravdu seznámit z Nymburka, Prahy. Prosím odpovědi s fotkou. Lenka

Hleda se muž vek 35-43 let, z okresu Nymburk, ale neni podminkou.Ja 37, s 5letym synem, žijici na vesnici rod.domek, v okoli Nymburk, Podebrady. Vice v zpravach.

ŽenaVážně 45 let Nymburk

TOP  5.3.2020

Je mi 45 let, přišla jsem v životě o hodně, ale to je minulost. Díky tomu vím, co teď potřebuji... Chlapa, který se k ženě chová tak, jak si zaslouží. Věřím, že existuješ a čekám na odpověď, která mě přesvědčí..

ŽenaVážně 36 let Nymburk

TOP  29.2.2020

Hledám obyčejného muže s duší kluka do 40 let, který mě bude brát takovou jaká jsem.Já Jana 35 let, mám ráda kino, procházky, výlety a občas kolo.Jen z okolí Lysé nad Labem.

ŽenaVážně 58 let Nymburk

TOP  22.2.2020

Ráda poznám fajn muže pro život, Hledám hezky vztah, sám člověk není nic Já+Ty. Na čele to nemáme napsané, že jsme bez partnera, tak, jak se seznámit? Není to jednoduché, ale štěští se má jít naproti.

Snad se ozve normální chlap, vyšší postavy, motorista co má v oblibě myslivost, nebo je hajný v penzi, se kterým by bylo člověku fajn, vše mám, sponzora nehledám, jen spřízněnou duši, co by vnesla pohodu do mé samoty..Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 63 let
Plzeň
Žena | 43 let
Vsetín
Žena | 47 let
Praha
Žena | 49 let
Praha

Hledám muže který nechce prožít zbytek života jen v křesle u televize . Ráda bych poznala někoho , kdo má rád aktivní přístup k životu . Procházky , výlety a občas i lenošení doma . Zkrátka normální život . Nabízím ti lásku , věrnost a to samé čekám i od tebe . Pokud to myslíš vážně napiš . Foto a další podrobnosti později na e-mail .

Hleda se muz ve veku 35 - 43 let , , primereny k memu veku Ja 38 let, syn 5let, Rozvedena, zijici v domku na vesnici okoli Nymburka, Podebrad.Vice v zpravach.

ŽenaVážně 26 let Nymburk

TOP  22.1.2020

Ahoj, rada bych se seznamila a treba i randila. Ja 25 let, Nymburk, baculka. Hledam silnejsiho vousace.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 56 let
Karlovy Vary
Žena | 64 let
Praha
Žena | 32 let
České Budějovice
Žena | 37 let
Jílové u Prahy