Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníLitoměřice

Jsi-li Čech, mladší než já, máš vyřešenou minulost a v současné době jsi bez vztahu, potěší mě když se ozveš. Hledáš-li kuchařku, pradlenu a uklízečku, běž do čekárny na iluze. Dokonalost neexistuje a je potřeba se přijmout takoví jací doopravdy jsme. Zaujme mě partner vtipný, přirozeně inteligentní, podnikavý romantik, komunikativní a přátelský. Vaše fotky jak stojíte u vily Toma Hankse, sedíte v BMW z půjčovny a řídíte jachtu vašeho kamaráda si nechte ve svém albu.

Žena 56 let, která má stále chuť do života a obklopuje ji mnoho přátel, hledá trvalý vztah, ne milenecký, ale trvalý vztah. Mám barák, mám auto, jsem sama a vše chce chlapskou ruku. Prosím ať muž má vlasy, není otylý a nachází se JEN v Ústeckém kraji.

Chci lásku dávat a taky dostávat. Na prvním místě u mě není sex. Pánové neposílejte fotky svého přirození. Nejsem domina a muž by měl mít vlasy a nebýt hodně otylý. Najdu?

Kdo si pánové chce psát o životě, který není jednoduchý a přináší nám různé strasti, pasti a překvapení?

Pro nedostatek příležitosti k seznámení hledám touto cestou spřízněnou duši, třeba zatím jen kamaráda a společníka na procházky, výlety a časem možná i víc.To se uvidí... Mám sedmiletého syna v péči.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 56 let
České Budějovice
Žena | 54 let
Olomouc
Žena | 54 let
České Budějovice
Žena | 54 let
Ostrava