Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : Vrchlabí

Ve zvoleném městě jsme žádný inzerát nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : okres Trutnov

ŽenaVážně 32 let Trutnov

TOP  11.7.2019

Ahoj, najde se muž, který dostal od života pár pořádných facek, takže si umí vážit běžných maličkostí, umí stejně tak dávat jako brát a přesně ví, co vlastně chce? Takový, který nehledá jen povrchní pozlátko, ale poklad ukrytý uvnitř?

Ahoj.Vzhledem k náročnosti předchozího inzerátu zakládám jiný.Hledám sympatického chlapa na seznámení nejlépe z blízkého okolí Dvora Králové nad Labem. Věkem zhruba k mému, ideálně nerozvedený a bezdětný, co nesedí doma na gauči při počítačových hrách, ale zajde třeba i ven.Odpovědi prosím pouze s fotkou, opravdu je nechci po nikom dlouze vymáhat, pokud se mi budeš líbit, zašlu v odpovědi svojí :)

ŽenaVážně 35 let Trutnov

TOP  18.3.2019

Hodný, pozorný, tolerantní, chytrý, šikovný najde se tu někdo? Mám dva kluky z manželství. Reaguji jen na profil s foto..

ŽenaVážně 37 let Trutnov

TOP  6.1.2019

Sem maminka dvou kluků, ráda se procházím, občas jízda na kole a mám ráda příjemné večery u vína. Najde se tu někdo na společné chvíle, do začátku kamarád a čas ukáže :-D

ŽenaVážně 37 let Trutnov

TOP  24.12.2018

Krásné Vánoce všem! Hledá se přírodní a venkovní člověk!! Žití mimo ruch města, mimo civilizaci, v přirodě, psi, zvířata, dům, zahrada, práce kolem, kutilství, gril, ohýnek, občas rockový koncert, pivko, sem tam turistika, les, hory, kempování, opravdový dospělý chlap, ne kluk. Prosím o odpovědi jen chlapy, kteří opravdu takto chtějí žít a odpovědi obsáhlejší, než styl "ahoj jsem Petr", ať vím, s kým mám tu čest. Moc požadavků? Pouze zkušenosti. Krásný den přeji!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 34 let
Česká Lípa
Žena | 32 let
Praha
Žena | 36 let
Praha
Žena | 36 let
Ostrava