Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámeníVrchlabí

ŽenaVážně 50 let Vrchlabí

TOP  29.3.2020

Najde se tu romantik trochu kutil nekuřák. Pohledného vzhledu s vášní milovníka. Kterému chybí láska. Pohlazení důvěra jeden k druhému. Jsou těžké chvíle kdy člověk nechce být sám.

Jaro je za dveřmi, proto se rozhlížím po nějakém sympaťákovi s rozhledem a nadhledem, se zájmy o cestování, kulturu, turistiku a sport. Hledám fajn přítele pro radost ze společně tráveného času.

Ráda bych našla spolehlivého chlapa s chutí si život ještě užít pro pěkný vztah. Jsem pohodová, veselá, štíhlá, 51/VŠ, 160, bydlím u Vrchlabí. Mám ráda moře, hory, turistiku, cestování, kino.. Děkuji za seriozní jednání.

Kdepak se schovává inteligentní sympaťák, pohodový optimista, který je aktivní, má různorodé zájmy, cestuje, rád navštěvuje přírodu, ať pěšky, na kole nebo lyžích, umí ale také relaxovat a tu a tam zvládne nějakou kulturu. Pokud to cítíš podobně a už nechceš být sám, tak se ozvi :-)


Více inzerátů jsme ve zvoleném městě nenašli, prohledali jsme proto navíc i okres.

Ona hledá jeho : Vážná seznámení : okres Trutnov

ŽenaVážně 50 let Trutnov

TOP  6.4.2020

Ráda poznám příjemného muže pro vážný vztah . Muže , se kterým bych sdilela radosti života, mohla se na někoho těšit a měla partnera, který jí dokáže být oporou.

ŽenaVážně 53 let Trutnov

TOP  16.3.2020

Ahoj, jsem 53 let rozvedená, již bez dětí, bez dluhů, klidné povahy, s úsměvem na tváři, hledám parťáka na společný život, najdu tě?

Už nechci být sama. Pokud jsi na tom podobně, ozvi se.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Opava
Žena | 52 let
Benešov
Žena | 47 let
Frenštát p. Radhoštěm
Žena | 53 let
Trutnov

ŽenaVážně 48 let Trutnov

TOP  28.12.2019

Jsem normální žena a hledám nějakého fajn chlapa na vážné seznámení.

ŽenaVážně 52 let Trutnov

TOP  27.12.2019

Hledám sympatického, inteligentního muže se smyslem pro humor pro opravdový vztah.

ŽenaVážně 48 let Trutnov

TOP  28.12.2019

Věřím na zázraky, i když si nejsem jistá, že by se nějaký mohl stát zrovna tady....ale proč to nezkusit:)) Ráda bych potkala pohodového, pohledného muže podobných zájmů a přiměřeného věku mému...:)) Mít se na koho těšit, mít si o čem povídat...sdílet radosti i starosti běžného života a prožívat každou společnou chvíli...Prý jsem v pohodě, mám ráda humor a miluji zvířata a zahradu. Práce se nebojím, jsem pro každou lumpárnu, jen mě prosím neberte na kolo...nebo motorku. Prima den všem...:))

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Praha
Žena | 51 let
Náchod
Žena | 50 let
Olomouc
Žena | 52 let
Přerov