Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 25 let Tábor

TOP  21.2.2020

Zdravím ráda bych se seznámila s policajtem, doktorem nebo hasičem. Je tu někdo takový?

Kino
Hudba
Kolo
Bruslení
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Ahoj hledám rozumného a ukecaného chlapa který ví co chce a hledá vážný vztah pouze s fotkou a max 35 let.

Pojďme si spolu hrát tam dolů

ŽenaVážně 28 let Praha

TOP  21.2.2020

Hledám hodného muže, nekuřáka, abstimenta.Co nepotřebuje s.x k životu pořád. Fotky posílejte zde do inzerátu bez fotky neodepisuji.

ŽenaVážně 28 let Příbram

TOP  20.2.2020

Hledám i kamarádský vztah, pokud by to přerostlo v něco víc - jedině dobře. Jsem celkem uzavřená, stydlivější. Ráda poslouchám rockovou hudbu, zajdu na koncert/fesťák, do divadla, kina, s pejskem ven, na výlet do přírody nebo na skleničku. Necourám po barech a diskotékách. Partner by měl být komunikativní a "rozkecat" mě, ideláně nekuřák, bezdětný - ale do budoucna děti chce. Toleranci, důvěru, věrnost, přiměřenou žárlivost, úctu beru jako základ vztahu. Velmi důležitá je láska ke zvířatům.

ŽenaVážně 25 let Jihlava

TOP  20.2.2020

Ahoj, jsem na mateřský s dcerou (1, 5r). Hledáme hodného muže, který by nás obě měl rád :) Já jsem silný introvert a ne moc společenská, ale jinak jsem hodná duše, která ocení vlastnosti, které se v dnešní době už moc nenosí. Pokud víš, co tím naznačuji, jsi spolehlivý, tak nějak normální, máš rád hudbu a přírodu, určitě napiš :)

Ahoj, tak zase zkouším jít štěstíčku trochu naproti, je mi 26 let, jmenuji se Míša. Snažím se tu najít přítele, partnera, prostě někoho s kým bych si mohla rozumět a padli si si oka , [věkem 18 - 39 let (starší ne)]. Nejlépe z okolí LBC, JBC . Prostě normálního, hodného kluka, chlapa. Chci rodinu, když budeš mít děti nevadí, mám děti ráda. Jsem hodná fajn holka s velkým srdcem, nejsem žádná modelka, ale o tom to není. Důležité je, jaký kdo je ne jak vypadá. Tak se neboj napsat.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 27 let
Kopřivnice
Žena | 23 let
Kutná Hora
Žena | 22 let
Ostrava
Žena | 25 let
Uničov

Ahoj.Hledám muže na vážný vztah založený na lásce, toleranci a věrnosti.Mé záliby jsou-příroda, zvířata a návštěvy hradů a zámků.

ŽenaVážně 24 let Praha

TOP  20.2.2020

Ahoj, pořád nevím zda tomu tady chci říkat inzerát, ale vypadá to, že nemám na výběr. Takže pokud by se někdo chtěl seznámit s holkou, která není úplně dáma, ani princezna, občas je paličatá, někdy potřeštěná, ale vždy mluví pravdu, tak tady jsem. Hledám někoho, tedy chlapa, muže :D, který bude mít v sobě trošku vtipu, spolehlivosti a bláznovství. Nejlépe s fotkou, trocha sympatie na začátek neuškodí. Díky M.

Hledám MUŽE to je všechno. Já 25 let bruneta, dlouhé vlasy, velké hnědé oči, postava akorát(váha), měřím 157cm. Jsem přímá a upřímná. Jen vážně. Fotku ráda pošlu když ji pošleš první.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 27 let
Pardubice
Žena | 28 let
Praha
Žena | 26 let
Turnov
Žena | 28 let
Brno