Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 24 let Praha

TOP  21.2.2020

Ahoj, jsem 24 let a pracující studentka, zkouším tu najít vážný vztah. Měl bys být upřímný, hodný, a tolerantní. Já sama jsem upřímná a věrná hodná, , miluji děti, zvířata víno dobré jídlo a posezení s přáteli.. pokud chceš nech mi to pro lepší komunikaci WhatsApp.

ŽenaVážně 25 let Tábor

TOP  21.2.2020

Zdravím ráda bych se seznámila s policajtem, doktorem nebo hasičem. Je tu někdo takový?

Ahoj jmenuji se Zuzka je mi 26 let jsem s Havlíčkova Brodu a hledám vážný vztah mám ráda romantiku jsem 3 roky sama tak jestly chceš ozvi se budu ráda zajdme na skleničku nebo kávu popovídáme a uvidíme, přeji hezký den a budu se těšit na odpověď zatím pa pa Zuzka. Tak napiš.

Hledá se fajn kluk (27-36) na zpříjemnění toho života a kdo ví, třeba i ta jiskra přeskočila:)... Ráda si zajdu na procházku někam ven, do kina, někam jen tak posedět, na různý akce:)... Jen poraď mi kde hledat tě mám :)... Najdem se?... :).

Kino
Hudba
Kolo
Bruslení
Lyžování
Plavání
Turistika
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Ahoj hledám rozumného a ukecaného chlapa který ví co chce a hledá vážný vztah pouze s fotkou a max 35 let.

ŽenaVážně 25 let Brno

TOP  21.2.2020

Ahoj, ráda bych se seznámila s tmavookým klukem, 25-30, nejlip Vš. Je mi 24 (škola a práce), spojuje se ve mně trilion roztodivných zájmů a vlastností, zoufale se neumím seznamovat a za posledních 23 let jsem se o to ani nesnažila. Ale asi přišel čas:). Tíhnu k přírodě, matice i humanitním vědám, dřív hodně sportu, teď trochu trápí zdraví :(. Do modelky mám hodně daleko, do Sheldona blíž - ale i v tom dobrém! Mám smysl pro humor, hodně pochopení, respektu ale svou hlavu a stojím nohama na zemi ;-)

Hledám tu jednoho z milionu , někoho , kdo pochopí jaká jsem a já na oplátku pochopím jeho ... Pokud jsi, sejdeme se v našem vesmíruDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 23 let
Kutná Hora
Žena | 27 let
Kopřivnice
Žena | 29 let
Praha
Žena | 28 let
Praha

ŽenaVážně 29 let Benešov

TOP  21.2.2020

Ahoj, hledám veseleho, spolehlivého chlapa pro pohodovy život .

ŽenaVážně 25 let Jihlava

TOP  21.2.2020

Ahoj, jsem na mateřský s dcerou (1, 5r). Hledáme hodného muže, který by nás obě měl rád :) Já jsem introvert a ne moc společenská, ale jinak jsem hodná duše, která ocení vlastnosti, které se v dnešní době už moc nenosí. Pokud víš, co tím naznačuji, jsi spolehlivý, tak nějak normální, máš rád hudbu a přírodu, určitě napiš :) PS. do 35 let a nejlépe Jihlava a okolí. Díky!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 27 let
Pardubice
Žena | 26 let
Turnov
Žena | 25 let
Uničov
Žena | 28 let
Brno