Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 43 let Praha

TOP  21.2.2020

Jsem normální ženská, je mi 42 let, 168 cm vysoká. Bydlím v Praze. Hledám fajn parťáka pro život. Baví mě procházky, výlety občas kino nebo divadlo. Nesnáším kouření.

ŽenaVážně 46 let Praha

TOP  21.2.2020

Rad chodis po horach, rad kulturni zazitky galerie, vystavy, hudba, film, ale i filosofie kaficko, vinecko? hledam take muze, ktery je aktivni a ma rad milovani vice nez bezne....potrebuji kombinaci obeho, jsi to Ty? pak napis, budu se tesit!

ŽenaVážně 44 let Praha

TOP  21.2.2020

Ráda bych poznala úplně normálního dospělého muže s vyšší než průměrnou inteligencí a s kladným vztahem k pohybu a ke kultuře. Mám zájem o partnerský vztah. Hezká VŠ, štíhlá ženská s jedním dítětem (11).

Hledám inteligentního, klidného, citlivého a sympatického nekuřáka, narozeného nejlépe ve znamení Raka, ve věku 42 - 54 let pro pohodový vztah.

ŽenaVážně 47 let Tábor

TOP  21.2.2020

Normální lidově přirozená holka v nejlepších letech hledá lidsky normálního sympataka co zůstal svůj, s vlastním selským rozumem, úsudkem a hodnotami co dělají člověka člověkem.Slusny, férový mužský? Proč je jich tak málo vždyť slušnost, úcta, důvěra, porozumění nic nestojí a jsou hlavně dnes velkým bohatstvím?Prosím pouze vážný zajem.Najdu tě chlape? Pokud víš co je skutečný svět a realita života pak čekám právě na tebe.Pouze s fotkou, neandrtálcům neodpovídám, znakovou řeč neumím.Jsem z okresu Tábor

46let.bezdetna.vš.pohodova kuracka s autem hleda k sobe odpovidajici protejsek s řp.

ŽenaVážně 46 let Praha

TOP  21.2.2020

Snad existuje muž, který by rád poznal příjemnou a milou ženu se slušně vychovaným 11-ti letym synem. Rádi jezdíme na kole, milujeme vodu. Ráda vařím, kouknu na pěkný film. Jsem pořád v dobré náladě. Měl bys být nekuřák. Foto v profilu.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 43 let
Praha
Žena | 43 let
Nový Jičín
Žena | 46 let
Most
Žena | 42 let
Praha

ŽenaVážně 47 let Praha

TOP  21.2.2020

Hledám a snad najdu může, který je obyčejný jako já. A ví co od života chce. Ale asi to jednoduché nebude. No naděje přeci umírá poslední.

Jsem žena klidné povahy, otevřená a veselá, sportovně založená, ráda chodím do přírody i za kulturou, chtěla bych se seznámit s mužem s podobnými zájmy, který je čestný, pracovitý, zodpovědný a je otevřený pro manželství a rodinu.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 46 let
Plzeň
Žena | 42 let
Olomouc
Žena | 44 let
Praha
Žena | 46 let
Praha