Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 43 let Praha

TOP  20.2.2020

Jsem normální ženská, je mi 42 let, 168 cm vysoká. Bydlím v Praze. Hledám fajn parťáka pro život. Baví mě procházky, výlety občas kino nebo divadlo. Nesnáším kouření.

ŽenaVážně 44 let Praha

TOP  20.2.2020

Ráda bych poznala úplně normálního dospělého muže s vyšší než průměrnou inteligencí a s kladným vztahem k pohybu a ke kultuře. Mám zájem o partnerský vztah. Hezká VŠ, štíhlá ženská s jedním dítětem (11).

Hledas krasnou blondynu , tak to nejsem , jsem chytra , vim co chci a koho chci .

Nemůžu za to, že jsem na vozíčku. Nemůžu za to, že nemám ráda blonďáky a zrzavce. Nemůžu za to, že 47. letech nemám růžové brýle. Nemůžu za to, že v mém životě si píšu s nevyzrálými muži, kteří se zaleknou žít s vozíčkářkou. Hledám muže s vyřešenou minulostí. Hledám muže který by opravdu dokázal se mnou žít a nebylo jen u písemných slibů. Bud trochu veselý, sympatický a bud z moravskoslezského kraje.a měj 50.let.

46let.bezdetna.vš.pohodova kuracka s autem hleda k sobe odpovidajici protejsek s řp.

ŽenaVážně 46 let Praha

TOP  21.2.2020

Snad existuje muž, který by rád poznal příjemnou a milou ženu se slušně vychovaným 11-ti letym synem. Rádi jezdíme na kole, milujeme vodu. Ráda vařím, kouknu na pěkný film. Jsem pořád v dobré náladě. Měl bys být nekuřák. Foto v profilu.

Hledam .....mozna tebe , mozna nekoho jineho , proste chlapa pro ....to se uvidi , ne jen to jedno , ne zadanyDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 49 let
Opava
Žena | 44 let
Praha
Žena | 44 let
Praha
Žena | 43 let
Praha

ŽenaVážně 47 let Praha

TOP  21.2.2020

Hledám a snad najdu může, který je obyčejný jako já. A ví co od života chce. Ale asi to jednoduché nebude. No naděje přeci umírá poslední.

ŽenaVážně 48 let Hodonín

TOP  21.2.2020

Z nedostatku příležitostí VŠ 47/172/65 prý pohledná, zajištěná, podnikající, hledá pro trvalý vztah partnera VŠ na úrovni, taktéž zajištěného, nezadaného ve věku 50-56 let max, nad 180 cm, nekuřáka. Z HO, BV, UH..Prosim o reakci pouze od těch co splňují požadavky. Děkuji.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha
Žena | 46 let
Plzeň
Žena | 43 let
Praha
Žena | 44 let
Praha