Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

Kino
Hudba
Výlety
Cestování

Hledá se zatím fajn sympatický kamarád, který se rád směje, chodí na výlety, bowling atd...později i na vztah.

ŽenaVážně 50 let Praha

TOP  3.6.2020

Hledám poslední lasku svého života , v mém veku z Prahy.

Kino
Plavání
Příroda
Výlety
Cestování
Vaření
Zvířata

Hledám lásku svého života! Jsem rozvedená, žijí s dospělou dcerou v bytě. Prosím jen vážně, nestojím ani o milence ani kamaráda! Jsem Běloruska žijící v ČR prez 21 let.

ŽenaVážně 47 let Plzeň

TOP  4.6.2020

Ráda příjmu pozvání na rande, schůzku, procházku, kávu, sklenku, popovídání....od pohodového, sympatického může, nejlépe s vyřešenou minulostí. Pohoda, vzájemné sympatie, možná i chemie.. vše je možné.:-)

Jsem normální ženská, mám ráda kolem sebe upřimné a nezištné přátele. Mám ráda pohyb, přesto, že nejsem buhví jaký sportovec. Ráda jezdím na kole, v zimě na lyže, celkem dobře a ráda plavu, zahraju si s přáteli pingpong nebo begbinton, občas nějaká tůra. Ráda cestuji a poznávám nová místa. Mám ráda humor, ve vztahu upřimnost. Mám stálou práci a vlastní bydlení, takže sponzora nehledám. Mám 15-ti letého syna.

ŽenaVážně 50 let Praha

TOP  4.6.2020

Hledám upřímného chlapa pro zbytek života. Pokud ještě takový existuje.....ŽenaVážně 48 let Praha

TOP  4.6.2020

JSI SAM ?? … Já jsem Pražanda milující knížky, výlety - hrady, zámky, koupání, moře, pohlazení v pravou chvíli, rekreační sporty typu badminton, bowling a klidně i válení se u TV. Ty jsi: pohledný štíhlý muž 40-50 let, s kterým mi bude fajn, poklape nám komunikace, se stejným smyslem pro humor. Bez dopisování, jedno kafe a uvidí se... Fotku přidávám - a očekávám tvojí. Jen PRAHA... mimo Prahu nepiste, návrhy sexu nepiste

Hledám nezadaného parťáka na kolo, turistiku, cestování, ale i kulturu, s kterým si budu moci popovídat a zasmát se. A když nám bude fajn tak i na trvalejší vztah. Prosím nekuřáka, vyšší postavy. Jsem VŠ 52/176 štíhlé postavy. Těším se na odpověď.

Dobrý den hledám muže hodného upřímného pracovitého s kterým si budu rozumět .