Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá jeho : Vážná seznámení

ŽenaVážně 63 let Brno

TOP  8.4.2020

Veselá turistka, co má ráda hory, moře, přirodu, sluníčko, lyže a trochu pohybu by ráda poznala podobně založeného sympaťáka, s životním nadhledem a smyslem pro humor. Hledám vzájemné obohacení, porozumění a vyvážený pěkný vztah. Energie mám dost a ochotu ji investovat také. Ráda poznávám nové věci a chci se těšit z věku nad 60 a jeho pozitiv. Tak se ozvi, ať vyzkoušíme naše vzájemné sympatie, Brno není podmínkou.

ŽenaVážně 68 let Praha

TOP  8.4.2020

Hledám Tebe, muže, co máš vyřešenou minulost, jsi upřímný a máš srdce na pravém místě, nehledám vztah na dálku či vztah formou návštěv. Stále věřím že Tě najdu. Těším se na odpovědi. Fotku zašlu pouze na vyžádání.

ŽenaVážně 67 let Přerov

TOP  8.4.2020

Zkusím to ještě jednou:-) Hodil by se nezadaný přítel, kamarád. Tolerance, pohoda, humor, no a aspoň částečně kompatibilní zájmy.

Hledám nezadaného muže do 65 let. Trochu kutila a ne pecivála , který leží jen u televize 63/160 plnoštíhlá

Je tu nějaký muž se smyslem pro humor, který by si chtěl vyměnit pár písmenek, když nám teď situace znemožňuje zajít třeba na kávu.

ŽenaVážně 68 let Kladno

TOP  7.4.2020

Finančně nezávislá nekuřačka hledá přítele-kamaráda, foto a více informací emailem....

ŽenaVážně 65 let Praha

TOP  7.4.2020

Zatím bych si tedy napsala popř. pohovořila s nějakým svižným, vzdělaným nekuřákem z PrahyDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 63 let
Plzeň
Žena | 68 let
Kladno
Žena | 66 let
Praha
Žena | 66 let
Mariánské Lázně

ŽenaVážně 65 let Praha

TOP  7.4.2020

To se taky fakt nenajde někdo z mého pohledu normální, kdo myslí, že věk je jen číslo, když nejde o život není co řešit a život chce užít a ne přežít?

Hledám kamaráda, přítele. Jsem SŠ, 62 let, štíhlé postavy.

ŽenaVážně 65 let Most

TOP  6.4.2020

Hledám přítele pro všechno co život nabízí, do 70 let, vyšší štíhlé postavy, inteligentního, věrného a veselého. Mám život ráda a chtěla by ho ještě prožít po boku muže, který ještě ví co je to láska najdu tě?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 64 let
Praha
Žena | 63 let
Plzeň
Žena | 63 let
Kroměříž
Žena | 68 let
Most