Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá ji : Vážná seznámeníHlavní město Praha

Najdu zde milou, usměvavou slečnu s optimistickým pohledem na život, která dokáže ze všedních dnů udělat dny nevšední?

Najdu nejakou kamaradku na psani? Co bude pak ukaze cas..

Hledám ženu na seznámení. Upřímně na vzhledu mi ani nějak extra nezáleží. "Můžeš být ošklivá na venek ale krásná uvnitr" Důležitější je pro mě aby si nelhala a byla věrná. Pokud existuješ budu ráda když se ozveš.

Ahoj, hledám slečnu, která by si se mnou šla zatančit spontánní intuitivní tanec. A nebojí se říct životu Ano! :-)

Ahoj, má budoucí ženo. Jsem dost tvrdohlavá a proto nevěřím, že neexistuješ. Pokud jsi a jsi taková, jakou si Tě přeju, dej vědět. Nejsem zoufalá z toho, že jsem sama, umím být sama. Začínám být ale zoufalá z toho, že nám život protéká mezi prsty a my přicházíme o čas, který už můžeme být spolu. Hledám ženu svých snů. Ženu dívčího vzhledu, dospělou, rozumnou. Ženu, která je spokojená se svým životem a když v něm budu i já, bude ještě spokojenější.

Vánoce společně už nestihneme, ale proč se netěšit na další společné? Více o mně - jsem snílek, romantik a pohodář v jednom. Dám si ráda sklenku vína, projdu se nočním městem a udělám snídani do postele.. pojďme společně do nového roku :-)

Hľadám, kde si? Ja, 28rokov, veselá kopa, ženský typ, rada poznám kamarátku na vybehnutie von, na drink, jedlo, kino, príroda proste hocičo.V prípade záujmu, foto pošlem.Vsetkym prajem veľa lásky, čo tu hľadáte spriaznenu dušu