Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá ji : Vážná seznámeníHlavní město Praha

Ráda bych našla partnerku pro společný život. V tomto období, kdy je to téměř nemožné, bych uvítala alespoň přátelství pomoci korespondence.

Ahoj holky, píšu tak, protože jsme holky pořád. Pak už jsme babičky. Tak proč si neužít našeho života, a nezamilovat se. Myslím, že katastrof je dost a bude. Nebuďme smutní a depresivní. Vždyť stačí tak málo... Buď to vyjde, a nebo ne. Život jde přeci dál Vaše Gabriela

Ahoj, je mi 45 let a strašně moc ráda bych se zamilovala. Je to koření života. Smát se, dělat i blbosti a ještě něco zažít. Především lásku, která mi moc chybí. Kromě toho, že prožíváme velkou krizi, a co udělá větší radost, než když budem něco sdílet. Moc mě těšilo milé dámy, a hodně zdraví Gabriela.

Hledám kamarádku, časem třeba i víc. "Endless Forms Most Beautiful"

Trvalý život ve třech (ty, já a můj manžel). Dej mi o sobě vědět. Budu se těšit. LenkaHezký podvečer všem milým ženám...je tu někde Žena příjemná, něžná, inteligentní, charismatická, nekuřačka, toužící po rodinném krbu, která vypadá a jedná jako žena...a připojí se ke mně na procházky, výlety, do divadla, kina, na rekreační sport, cestování, večeře ve dvou, ochutnávky káv a dobrých vín a ke spoustě jiných alternativ...:o)