Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ona hledá ji : Vážná seznámení

ahoj jsem romka a hledam jen romskou holku zenu zenskeho vzhledu muze byt odkud koliv foto poslu od 30 do 40 let mne je 35 piste a dozvite se vic.

ahoj hledam zenu ktera ma vyresenou minulost zenskeho vzhledu 30 as 35let napis foto poslu jen vazne

Ahoj, ráda poznám milou a pozitivní partnerku pro společnou cestu životem, která má otevřené srdce a vyznává trochu hlubší životní hodnoty. Jsem samostatná, zodpovědná a spolehlivá žena ženské vizáže, co ráda tvoří, kutí a podniká. Spíš rodinný ale zároveň aktivní typ. A co ty?

Ráda poznám příjemnou a milou ženu, která má inteligenci i charakter Ženu, která by ráda sdílela s někým běh života a měla partnerku, která chce prožívat vše krásné, co život i partnerství nabízí, a dokáže být i oporou. Dítě není překážkou. Zní to moc vážně? Zdání klame. Smysl pro humor mám velký. Ale více mailem, osobně a sympatie rozhodnou.

Mám ráda líbání také miluji od ženy jest-li to chceš zkusit a nechceš zůstat jen u psaní.Chtěla bych poznat ženu s jiskrou v oku..sem..přitažlivá, smyslná která si svou ženskost hýčká pro sebe i navenek

Hledám věrnou ženu na trvalý a vážný vztah, která má ráda zvířátka, protože doma mám pejska a kočičku. Měla by si být nekuřačka. Mě osobně bude letos 36 roků a měřím 182cm. Více o mně při osobním psaní.

Ráda poznám a seznámím se s kultivovanou fajn ženou pro trvalejší přátelství s perspektivou budování vztahu...Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Olomouc
Žena | 36 let
Prostějov

Nevěřím už že najdu přes seznamku to by musela být hodně velká náhoda

Ahoj, ráda bych poznala ženu, která také hledá vážný vztah. Zatím pokec, pak kafe a dál se uvidí. Nemusíš být z Prahy, já také nejsem, za tou pravou půjdu klidně na konec světa. Mám ráda jazyky, literaturu, kočky, klavír a les, ale v těchto věcech věřím na to, ze se protiklady přitahují, takže se tím nenech limitovat v odpovědi. Měla bys ale být schopná diskuze a kompromisu, spolupráce a sdílení všeho, co život přináší. Co vyžaduji, to nabízím ??

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 38 let
Olomouc
Žena | 36 let
Prostějov