Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Rozvedená hledá jeho : Vážná seznámení : okres Hlavní město Praha

Štíhlá Vš, Praha, o víkendu Pošumaví... Art, trochu sport, společnost i relax na chalupě,.. Prostor pro seberealizaci, vzájemná kreativita, inspirace.., celkově- úroveň.. Stačí? Dík za kontakt.
VŠ 55/174 hledá nezadaného inteligentního muže pro aktivní život (přiměřeného věku). Ráda sjezduji, plavu, tančím, pěstuji kytky a mám ráda zvířata.
Ahoj, hledám kamaráda, který by rád trávil volné chvíle na chalupě za Prahou.....zahrada, grilování, táboráky, kolo, koupání, procházky, houby..... kterému nechybí dobrá nálada a smysl pro humor, má rád pohodu a klid..... prostě někoho, s kým by bylo fajn být
Ahoj, už mě nebaví být sama tak hledám tebe. Jsem pro každou zábavu ale nevadí mi jen tak lenošit. Mám tři skoro dospělé, neproblematické, děti které mně už moc nepotřebují takže občasný víkend na horách nebo u vody není problém. Baví mě divadlo, výlety, cestování, kavárny, vinárny, historie, jazyky....
Ahoj tady simca hledam fajneho muze na vazni vztah kolem 18 az 19 ozvise budu rada tet rozesla klukem tet chci mlatsiho ozvise budu rada moje tel.
Ahoj. Jsi tu? Normální, sympatický, zdravý, silný, všestraný, zajištěný, rozvedený a intelgentní od přírody. Nechci toho moc :))
Hledám slusněho a spolehlivého partnera.
Hledám obyčejného chlapa do pohody aj nepohody. NAJDU TE.
Hledám fajn chlapa :-) Spolehlivého, vyrovnaného, galantního a trochu tak sportovce. Dělá to pěknou postavu a rychle pak dokáže doběhnout na nákup. K tomu i pracovitého. Úspěšného, ale nohama na zemi, který má rád blbosti a klidně mi zahraje divadlo s plyšákama na dobrou noc :-). Chlapa, který umí i dobře uvařit a ví, jak vypadá desítka klíč. Najdu? :-)