Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : Seznamka

Možná někdy nasněží, co jet lyžovat, nebo se projít :-) ?

V pohodě kamoš na otužování, wim.hof metoda, masaže, wellnes? Napiš .

ŽenaBadminton 54 let Vsetín

TOP  8.12.2019

Hledám parťáka pro badminton ve Vsetíně. V létě, klidně můžeme přidat i kolo.

Někdo na předvánoční (prip. lednove) lyže? Alpy, Dolomity. Když parťačka, tak prosím ne moc velké psycho řešit, spíš se vyvětrat, a když parťák, tak kdyby mohl myslet i na jiné věci, nez to jedno... :-) Odkudkoliv z ČR a v tom nejlepším věku (tj. 50+). Těším se na fajn lidi!

MužSquash 48 let Praha

TOP  1.12.2019

Taky chceš vyzkoušet nejzdravější sport na světě bez ohledu na počasí? Popř. i další sporty....?? Více vč.fota ze svého mailu... "zn.vzájemná motivace"

ŽenaOstatní... 50 let Praha

TOP  21.11.2019

Hledám kámoše či partu na dovolenou u moře, golf, tenis, procházku, turistiku, kulturu a přítele na úrovni na rande.

ŽenaLyžování 50 let Brno

TOP  20.11.2019

Bude zima bude mráz .......hledám někoho asi nejlíp z okolí, kdo by přes zimu občas zajel na nějaké lyže. Případně na nějakou turistiku, kolo, badec, kultůru, .......MužSquash 48 let Praha

TOP  15.11.2019

Hledám spoluhráčku na squash, popř i další sporty: běh, kolo, plavání, beach, turistika, cestování-moře hory.... Více vč.fota ze svého mailu... "zn.vzájemná motivace"

MužLyžování 48 let Praha

TOP  10.11.2019

Lyžařský instruktor hledá veselou partičku 4-6 lidí se zájmem o sníh a lyže. Naučím lyžovat, zajistím víkendy na chalupě v Krkonoších nebo týden super lyžování v Alpách za skvělé ceny.

ŽenaBadminton 50 let Brno

TOP  5.11.2019

Ahojky, hledáme spoluhráče na 4 hru. Ideálně středa odpoledne cca 16 hod. hala Kuklenská. Nebo dle domluvy. Jsme 2 hráčky a hledáme spoluhráče. Budem rády, když si zahrajeme.