Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : Seznamka : okres Teplice

Ve zvoleném okrese jsme žádný inzerát nenašli, prohledali jsme proto navíc i kraj.

Sport : Seznamka : Ústecký kraj

Ahoj, vypadl mi parťák na lezení a proto sháním touto cestou parťačku 40-50 let která taky ráda leze a nemá s kým. Vážím 95 kg jistím spolehlivě na grigri a v případě většího rozdílu váhy používám brzdič pádu takže v pohodě. Lezu v Praze na stěnách nebo Ústí Nad Labem a také rád zajdu na písek (Tisá, Ostrov, Rájec, atd.). Případně jízda na kole v přírodě také super. V.

Ahoj, rád se seznámím s lidmi co rádi sportují. Jsem rekreační běžec a hraji sportovně kuželky. Trénuji kuželkářskou mládež, ale rád představím a naučiím tento krásný sport i dříve narozeným. Odepíšu všem.

Ahoj je tu někdo na brusle v Roudnici..někde se začít musí :-))

MužTenis 28 let Chomutov

TOP  10.5.2019

Ahoj najde se tu někdo kdo by si rád zahrál se mnou tenis, hledám i někoho s kým bych chodil hrát pravidelně.

Někdo na ryby ??? Neumíš ?? pomohu... Litm , Lovo a okolí

Rád se seznámím s nějakou nadšenou turistkou. Různé výlety po kopcích, skalách, zajímavé vyhlídky a podobně.Lužické hory nebo i dále..

Nesedíš doma a chce se ti ven? Nemáš někoho kdo podnikne bláznivé věci? Já ano chci podnikat bláznivé věci. Jednou rukou se držet skály a druhou fotit ve výšce sto metrů. Jsi takový blázen napiš budu moc rád Dan.

Ahoj. Jsem z Ukrajiny. Bydlím v Zatec. Hledáte přátele v České republice.

Hledám kamarádku z okolí ÚL, DC, TP. LT na společné sportování...badminton, squash a pod.