Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : Seznamka

Ahoj, rád jezdím na kole, ale nemám nikoho k sobě, rád bych našel někoho nejlépe z Ostravy, někoho kdo by se občas v týdnu rád projel na kole, na pohlaví ani věku nezáleží... Jde jen o kolo ??

Schází mi kamarádka cyklistka, s hezkou rouškou :-)) Na občasné pětikilometrové kolečko přírodou :-)

MužBojové 28 let Praha

TOP  2.4.2020

Hledám partačku na bojové sporty, ideálně tak, aby v nějakém sportu aspon trochu vynikala. Box, Kickbox, judo, grappling, klidně i mma. Město není důležité, dojel bych kamkoliv. Jestli si to nějaká taková čte, ozvi se, napíšu ti co a jak :)

Hledám kamarádku na horskou turistiku (ČR a zahraničí). Převážně provozuji fast hike. Ležerní tempo mi moc nevyhovuje, ale zase úplně na doraz to pokaždé taky nemusí být, vše záleží na domluvě a aktuální chuti :-). Baví mě i trail running, ale v tom zatím nejsem profesionál :-). Klidně napiš, pokud jsem tě zaujal :-).

Ahoj. Hledám parťačku na obyčejnou turistiku v týdnu před/po práci kolem Brna. Převážně asi Moravský Kras a okolí. O víkendu občas klidně někam dál po kamkoli po celé ČR/SK. Možnost spojit i s geocachingem, sice už to nehraji, ale klidně se přidám. Případně mám zájem i o tenis (lehce pokročilý) nebo běhání. To ale spíše jen tak rekreačně. Jde mě hlavně o to být venku a něco se snažit dělat. Těším se :)

Ahoj. Hledám pohlednou štíhlou kamarádku, která si ráda vyjde po lesních steskách, posedí u skleničky, zajde do divadla nebo na film. Baví ji chodit i mimo vyznačené stezky, má touhu po svobodě a nedrží se jen všeobecně zajetých názorů většiny. Za případné odepsání děkuji. Jsem pohledný mladý muž, sportovní postavy s tmavými vlasy a modrýma očima. :) Setkání možné kdykoli se dohodneme a kdekoli v rámci dostupnosti. Praha a severovychod ;) Těším se Zdeněk

MužPosilovna 30 let Plzeň

TOP  11.3.2020

Někdo, kdo chodí v Plzni do Evy a hledá parťáka?Někdo, kdo chodí v Plzni do Evy a hledá parťáka?

Ahojda, 14 let se věnuji naturální kulturistice a silovým sportům, nabízím osobní tréningy, zlepšení techniky, sestavení tréningu na míru, výživové poradenství pro zpevnění a vyrýsování postavy, nebo naopak pro nabírání svalové hmoty a síly. Ideálně v Pardubicích :) Pokud se chceš v létě pochlubit super postavou nebo se prostě jen chceš cítit dobře, ozvi se :)

Ahoj, hledám parťáka/partacku do fitka. Ideálně od dubna, pravidelně 3x týdně, eventuálně i na společný běh :)