Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Sport : Seznamka

Hledám kámoše se smyslem pro humor, který se nebojí šlápnout do pedálů i pohorek a zároveň se umí hodit do gala kdybychom vyrazili za kulturou. Jsi tady?

Muže nebo ženu na projížďky na elektrokole.

Hledám všestrannou sportovní kamarádku nebo kamaráda, nejraději severní okraj Prahy, okolí Brandýsa na společné výlety na kole ( nebo i na koni, raketové sporty...)

Hledám aktivního muže ve věku 50 - 60 let, který by měl nervy na moje golfové začátky... jsem z Prahy.

Hledám trpělivého parťáka (žádného závodníka, spíš pohodáře) na výuku skialpinismu (např. menší výšlap 1x/14 dnů, i v kombinaci se sjezdovkami). Nejlépe v Jeseníkách, případně v Alpách. Lyžovat už trochu umím, v zimě jsem pravidelně v rakouských Alpách, ale na skialpech jsem stála jen jednou. Vlastní skialpovou výbavu mám.

Na kole jezdím ráda a dost často. Jezdím rekreačně s délkou tras kolem 60 km. Máte chuť se někdo z Brna přidat? Nejraději ze severního konce Brna. Ve dvou je to veselejší.

ŽenaTenis 55 let Brno

TOP  2.5.2020

Hledám zábavného společníka na tenis - rekreační úroveň, středně pokročilá. Spíše v odpoledních hodinách nebo o víkendu. Nejlépe sever Brna.Nějaký cyklista, turista na toulky Šumavou?

Jela bych letos na nějaký cyklozájezd s odjezdem z Brna. Přidá se někdo z Brna?

Aho, nechystáte se náhodou někdo z Prahy lyžovat v neděli 8.3.?Ráda bych se přidala.Žena 49 let z Prahy