Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Sport : Seznamka

Cyklák hledá cyklačku k občasným víkendovým vyjíždkám, po Ráji a okolí. Jsem často sám.

Hledám kámošku, která by se mnou občas jela na jezero Lhota na nudapláž, jsem snad zachovalý a na svůj věk se necítím. Příjemnou a pohodovou věk nerozhoduje. díky za odpověď Láďa...

MužSquash 59 let Rokycany

TOP  9.6.2019

Někdo na squash? Někdo na bowling?

56/173 hledá parťáka cyklistu na občasné vyjížďky na kole zpočátku všední dny odpoledne. Jsou hezké dny, dlouho je vidět, tak co se neprojet. Upřednostňuji okolí D. Počernic, Běchovic, Kyjí. Jsi-li odtud budeme to mít blízko a určitě se domluvíme. Žádné honění, jen relax po práci. Cestou můžeme popovídat, zastavit někde na pivčo, kávu či nealko. Tak jestli se Ti bude chtít vyrazit s někým, tak se ozvi. Já jsem kousek od kyjského rybníka.

Hledám někoho na občasný tenis, protáhnout si tělo. Pouze v Č.B. Čtyřhru nehraji.

ŽenaTenis 59 let Praha

TOP  27.5.2019

Hledám spoluhráče/spoluhráčku na tenis. Je mi 58, jsem začátečnice ( už rok). Nejraději okolí Průhonic, Jesenice, ale není problém se dopravit i jinam.

Najde se žena na kolo. Která se nebojí i občas terénu?

Ahoj, hledám milou, krásnou, mladou, štíhlou, chytrou a odolnou spolukolařku na mtb v týdnu kvečeru v Praze, o víkendech kdekoli. Samozřejmostí je nebrat se zbytečně vážně, chuť dát si občas trošku do těla a přivodit si pár endorfinů, ale i zastávka na zasloužené pivo nebo tláču s cíbou, … Všechno v tempu a intenzitě podle chuti a nálady. Taky voda, lyže, tenis, les, vinohrady, griláž, … – prostě cokoli, co se nám bude chtít. První krok jsem už udělal, Ty přidej ten druhý a budeme se mít bezva.

Je tady někdo na kolo nebo na pěšárnu případně i na jiné aktivity (cestování, bedas, lyže apod.) ... vše ale v pohodě. Pokud souhlasíš, tak se ozvi a uvidíme. Prosím vyřešená minulost (proč si dělat komplikace), z Prahy a přiměřený věk 48 - 59.