Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Sport : Seznamka

Ahoj.Hledám hezkou a sympatickou kamarádku na společné , občasné chvíle u sportu a procházek Praha západ .Můžeš být i zadaná.Budu se těšit

Najde se muž kolem šedesátky, který by mě zaučil v golfu máme v Nové Bystřici velký areál, za mlada jsem hrála závodně volejbal, ráda plavu, tancuji, turistika a cestování

Dobrý den, vím, že je hodně brzo, ale sháním někoho na lyžování v Alpách (okolí Flachau) od 26.12.2019 do 2.1.2020. Apartmán pro 2 osoby mám zajištěný. Děkuji za případné odpovědi.

Doplníme hráče na pondělní letní volejbal, který se koná v Praze 4 na Spořilově u ZŠ Jižní. Začátek je v 18 hodin. Stavíme až 4 hřiště a hrajeme už 21 let-

Hledám aktivní kamarádku s dostatkem času na vyjížďky kolem Prahy na elektrokole. Občas i výlety s partou na více dní. Nemám auto a proto přivítám tvojí možnost přepravit dvě kola. Řidičák mám a rád pomohu.

Hledám pohlednou tmavovlasou ženu (ne s červenými vlasy), ve věku 57-62 let, výšky do169 cm. Vzdělání VŠ nebo SŠ. Je žádoucí, abyste uměla lyžovat, plavat, jezdit na kole a případně hrát tenis. Rovněž by bylo vhodné, kdyby Vaše bydliště bylo v okruhu do 40 km od Hradce Králové. Pokud máte zájem o seznámení, tak se mi určitě ozvěte. Domluvíme si schůzku, abychom se lépe poznali. Děkuji a přeji hezké dny. J. Kontakt je možný formou SMS na .

MužTenis 64 let Praha

TOP  11.6.2019

Hledáme spoluhráčky/spoluhráče na deblový tenis. Jsme středně pokročilí a pohodoví. Hrajeme v Praze – v Zahradním Městě ve čtvrtek od 15, 00. Těšíme se na odpověď.

Ahoj, hledáme na doplnění 2 -3 hráče. Jsme pohodová parta, hrající rekreační, šestkový, smíšený volejbal. Hrajeme na velmi slušné rekreační úrovni, a to v Dejvicích ve středu od 18, 00. Pokud by Vás zajímala možnost s námi hrát, prosím, ozvěte se.

ŽenaOstatní... 67 let Praha

TOP  9.6.2019

Všestranná spor. zaměřena hledá přátele , sdílení zážitků

Hledám spolucestující/-ho na cyklozájezd s CK do Rakouska počátkem září. Ennžská cyklostezka. Ubytování s polopenzí v penzionu. Mám elektrokolo. Jarda P.S. Pohodovým vyjížďkám po bližším či vzdálenějším okolí Prahy se nebráním :-).