Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Badminton : Sport

MužBadminton 54 let Most

TOP  27.5.2020

Nemáš chuť jít si zahrát?

Ahoj, tak už se opět může hrát, je tady někdo, s kým bych mohl chodit pravidelně na badminton?

Pohodový přiměřeně akční týpek hledá rovněž pohodovou parťačku z Ostravy (věk max 30 let, sportovní postavy) na BADMINTON (případně také Squash, In-lajny, Lyže-sjezdky, Bazén, Saunu, Vířivku apod.), v případě zájmu třeba i na taneční párty, kino, divadlo, cestování a mnoho dalšího. Nebo jsou všechny ženské už jen lenivé bez zájmu o jakékoli pohybové aktivity ?

Ahoj, s kamarádem hledáme dvě holky, které by si s námi pinkly badminton v Hamr sportu v Braníku. Jsme středně pokročilí :-)

MužBadminton 60 let Praha

TOP  9.5.2020

Najde se nějaký ženský protějšek na pravidelné hraní bedasu? Středně pokročilý, klidně i do čtyřhry. Další sporty také možné viz můj profil. Ps věk do 60 let.

MužBadminton 33 let Praha

TOP  20.4.2020

Ahoj, pokud sem dojde slečna, která má ráda beďas / třeba i nerada, ale ví, že musí :) / určitě se ozvi a domluvíme si nějakou hru až to pustěj, bude to bezva. Já doufám sympaťák 194cm, štíhlejší postava, Budu se těšit.

MužBadminton 40 let Olomouc

TOP  10.3.2020

Ahoj, hledám skupinu lidí ke které bych se přidal, nebo i jednotlivce na badmintonMužBadminton 46 let Brno

TOP  29.2.2020

Hledám sportovně založenou kamarádku z Brna a okolí, se smyslem pro humor, nekuřačku 20-40 let. Já nekuřák, 45/173. Zájmy: sport, IT, film, sex :)

Rád pozvu na badminton a dvě decky oduševnělou, úhlednou, štíhlou a vlídně emočně uspořádanou bytost. Jsem rozvedený VŠ 57/185 kuřák s kladným vztahem ke kultuře a sportu pracující v tvůrčí profesi, v rámci badmintonu něco jako mírně pokročilý. Vzhledem k tomu, že nemám časové možnosti si na každou činnost pořizovat speciální ženu, uvítal bych dvě v jedné pro hru i popovídání a společnou relaxaci. Možná to nebude snadné, ale když se štěstí unaví… Prosím foto, hbitě oplatím.

Ahoj. Hledám středně pokročilou hráčku. Rád se přidám i do čtyřhry. Zahrát si 2*týdně by bylo fajn. s pozdravem Nikola