Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Bojové : Sport : Praha

ŽenaBojové 36 let Praha

TOP  14.9.2019

Ahoj, venuji se rekreacne kickboxu a hledam kamaradku (pouze zenu) se stejnym zajmem, se kterou bychom mohly potrenovat a dat treba i lehky sparring. Trenuju na Strahově, jinak jsem z Prahy 8. Hledam idealne nekoho kdo je v tomto sportu jiz pokrocily, ne zacatenik, rada bych se posouvala dal.

MužBojové 42 let Praha

TOP  24.6.2019

Rád poznám dívku/ženu, kterou baví bojové sporty, sebeobrana apod. Pojďme si zasportovat společně ...

MužBojové 22 let Praha

TOP  18.5.2019

Wrestling Prague club je nová skupina pořádající pravidelné bojové zápasy. Naše motto je: "Na zápas nepotřebujeme žádný scénář, na to si nehrajeme." Chceme naučit mladé lidi sebeobraně na určité úrovni, bojovat bez krve a zranění, zvýšit fyzickou výdrž a celkově motivovat ke sportu. V zimě trénujeme v tělocvičně (s pomůckami pro box) a od jara do podzimu venku. Nově jsme přidali sport sebeobrana - Silat.

ŽenaBojové 33 let Praha

TOP  23.4.2019

Ahoj, kamarád založil nový oddíl Aikido a pořádá již druhý speciální Aikido-Workshop pro veřejnost. Dozvíte se tam spoustu zajímavých informací o aikido a sebeobraně obecně. Co to je? Jak to vzniklo a jakých principech to funguje a tak dále. Budete mít možnost si to vyzkoušet nebo se jen koukat. Nikdo vás nebude do ničeho nutit. Akce proběhne v úterý 14. května v 19:30 poblíž metra Lužiny a je samozřejmě zcela zdarma:) Přidá se někdo? :)

MužBojové 22 let Praha

TOP  23.4.2019

Zdravím všechny milovníky bojových umění. Wrestling Prague club hledá neustále další lidi pro rozšíření naší skupiny. Naše skupina chce lidi naučit sebeobranu na určité úrovni a namotivovat lidí k pohybu. Zatím provádíme hlavně méně známý sport wrestling, který doplňujeme pohybem (posilování a jiné). Máme v plánu přidat další bojový sport. Pořádáme různé akce se společným cvičením, zápasem a třeba s grilovačkou. Navštivte nás na FB pro více informací nebo odpovíme ve zprávě :)