Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Tanec ... : SeznamkaHlavní město Praha

Jsem VŠ 182/39 let, nekuřák, svobodný, bezdětný, galantní, tancuji, sportuji, dělám miliony věcí. Hledám ženu, která ráda tancuje. ( Baví mě Salsa, Samba, Cha-cha, Jive.) Rád bych našel někoho na tancování a třeba i na život.

Hladám partnerku na argentinské tango do bailemos nebo caminiti v Praze. Stupeň základní kurz nebo středně pokročilý

hledám partnerku na argentinské tango do bailemos nebo caminita začátečník nebo středně pokročilý

MužNa disco 48 let Praha

TOP  6.3.2020

Dnes nebo zítra Lucerna Music Bar - Pop 80´s & 90´s video party???

Ahoj všem! Už nějakou dobu tancuji salsu a bachatu. Teď bych chtěl chodit tancovat pravidelně a proto hledám partnerku na latinské tance. Nějaká dáma by chtěla pravidelně tancovat?

Ahoj, hledám taneční partnerku na standardní a latinskoamerické tance. Chci se to naučit lépe. Absolvoval jsem základní a opakovaně pokračovací taneční. Zatím nemám vytančenou žádnou třídu, ale v budoucnu bych chtěl zkusit tancovat víc. Navíc profesně často moderuju plesy, tak příležitostí tančit mám moc, chtělo by to i umět :-)

MužNa ples 58 let Praha

TOP  1.3.2020

Rád bych šel občas na ples... do divadla... do kina... nebo kamkoliv do společnosti a za kulturou, V současné době jsem ale bez partnerky , tak nemám s kým. Měla by nějaká sympatická žena zájem se na něčem takovém domuvit? Jsem pohodivý , seriozní muž, stále ještě aktivní.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 35 let
Praha
Muž | 78 let
Praha

Tanec! Někdo na bachata? Ideálně do kurzu. Každé pondělí v 18.30. Smichov

Hledám štíhlou partnerku do 45 let, nekuřačku, na dlouhodobé a pravidelné tancování v Praze. Jsem mírně pokročilý 186/69/52. Tanec je prima, tak proč sedět doma.

Co vyrazit na ples nebo na salsu v Praze?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 78 let
Praha
Muž | 35 let
Praha