Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Tanec ... : okres Praha a okolí

Hledám partnerku (ideálně do 35-ti let) do pokračovacího tanečního kurzu, do tančírny či na ples. Pokud bys měla zájem o tanec (ST, LT), tak se ozvi. Sejdeme se a domluvíme se. Díky a ahoj.

Odchodil jsem začátečnický kurz Lindy Hopu (Swing Busters 1.1). Na následující kurz se u stejné školy nyní nechystám. Chtěl bych u nich pokračovat 1.3 - ta je však v tomto čtvrtletí pouze jednou týdně v době, který mi nevyhovuje. Váhám, co dál. Párkrát jsem byl na tančírně, párkrát zkoušel tancovat doma (po přestěhování nábytku :). Jelikož rád směřuji pozornost na detail a chci si lépe osvojit vedení, vzájemnou komunikaci, není pro mě poutavé partnerky střídat.

Zdravim sympatickou tanecnici Salsy, ktera by me tento krasny tanec naucila :-). Jiz jsem v minulosti na Salsu chodil a rad bych se do toho opet dostal. Pomuzes mi? Muz 47/192 cm z Prahy. PS: Klidne muzeme zacit uterky v Jam Cafe u Honzy :-). Praha.

Rad objevím tady náhodou jednu ale neodolatelnou, inteligentní ženu na krásné tance ve dvou.

Ahoj :) Rád bych začal chodit na kurzy salsy či bachaty... jen se nemám k tomu, začít tam chodit sám. Hledám tedy taneční partnerku, parťáky... :-)

Hledám partnerku, do tanečních, na ples, budu rád když bude nezadaná jako já a třeba tancování nás spojí. Sezona začíná tak není na co čekat.

MužNa ples|51 let|Praha|top 5.11.2017

Blíží se nám plesová sezona, pokud by nějaká symptická žena přivítala doprovod od pohodového muže středních let, můžeme se domluvit. Nebo můžeme spolu zajít kamkoliv jinam do společnosti. Budu rád když se ozveš.

Hledám štíhlou partnerku do 45 let se smyslem pro humor, nekuřačku z Prahy, nejen na kurz, ale na dlouhodobé a pravidelné tancování. Jsem mírně pokročilý VŠ 186/68/50. Tanec je prima, tak proč sedět doma.

Hledám štíhlou taneční partnerku na salsu a bachatu. Můžeš být i nezkušená.

Vyhlašuji konkurz na taneční partnerku pro kurz argentinského tanga. Taky si můžeme zatancovat jiné tance - možnosti jsou široké - od standardu přes latinu po salsu a bachatu (případně kizombu). Přednost dávám ženě, která má kromě tance ráda přírodu (hlavně hory), sportuje, zpívá nebo hraje na hudební nástroj. Což ale není podmínkou. Těším se na tvou odpověď! :-)