Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Tanec ... : Seznamka

Ahoj, hledám taneční partnerku na taneční večery (standard, latina, kapku salsy) nebo dle domluvy do nějakého kurzu. Může být klidně mladší, nebo stejně stará. Tančím už delší dobu. Méně zkušená tanečnice není problém. Jen je fajn se na nějakém tom tanečním večeru "stančit". Nějaké základy, figury atd. mohu doučit. Ideálně se později přihlásit i do kurzu, ať se člověk naučí (opráší) i něco nového.

Ahoj, všem :-) Ráda bych našla tanečního partnera na kurz latino v Brně. Já začátečník, s rytmem, i Ty můžeš být :-) Prosím, pouze skutečné zájemce o tanec, nehledám ani vztah, ani flirt. Prosím, od 185 cm, od 80 kg, do 45 let. Já: 175 cm, váha OK. Těším se! :-)

Hledám tanečního partnera na swing, společenské tance - tančírny, případně nějaký kurz.

Ahoj, hledám partnerku do tanecnich. Kurzy začínají od září. Jsem úplný začátečník, tance jsem se spíše ostychal. Chci to překonat, hledám tedy trpělivou partnerku. Je mě 36 let.

Hledám tanečního partnera na swing :)

MužNa party 33 let Praha

TOP  26.6.2019

Zamiloval jsem si tance bachatu a salsu a moc rád bych chodil na latino party, kterých je teď všude plno, a trénoval. Jsem začátečník a spíš samouk, 175 cm, 33 let. Jinak mám rád čajovny, vodnici, focení, tvoření a kreslení, horory a scifi, cestování po ČR, deskovky... Je toho hodně. Než vztah tu hledám hlavně další možnosti jak si užívat život. Třeba právě v rytmu tance. Pokud se ale objeví nějaká spřízněná duše se kterou bude mít smysl zkusit něco víc, proč ne.

Hledám taneční partnerku na kurz salsy pro začátečníky. Podmínkou je cit pro hudbu a výška do 170 centimetrů.

ŽenaNa party 36 let Třebíč

TOP  26.5.2019

Ahoj, chceš taky vyrazit na festival beats for love a nemáš s kým, tak napiš a můžem se domluvit na společný doprovod na festival

Ahoj, hledám partnerku na tancování bachaty.

ŽenaNa disco 36 let Praha

TOP  11.5.2019

Nechce si jít dnes někdo zablbnout na diskotéku do Lucerny?