Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Tanec ... : Seznamka

49 letý sympatický muž z Brna hledá ženu kamarádku na disco tanec oldies party, hity 70, 80, 90 let.

Ahoj! Přestěhovala jsem se a přišla tak o mého tanečního partnera, coz byl zároveň můj učitel tance (standard/ latina/ trochu salsa, bachata). Myslím, ze i když třeba vsechno neumím, ze se dokážu rychle přizpůsobit, pokud mě partner dobre vede. Nedávno jsem zkusila Kizombu prvních 8 lekci. Sice si u toho člověk moc nezacvici, ale byla jsem rada, ze jsem si to zkusila. Chtělo by to stálého partnera abychom se mohli sehrát. Jsem 160 cm, stihla, v dobre kondici, mladistvý vzhled. D

Ahoj kdo by mě naučil Salzu. Ráda tancuji a nemám s kým je mi 52 Marcela z Hradce Králové

Hledám muže se smyslem pro rytmus a harmonii, který by rád tančil, nebo by se to alespoň chtěl naučit. Ideálně salsu a bachatu, případně i latinu a standard.

Na letní tančírny salsy a bachaty postrádám nezadanou tanečnici.

Děsně se nudím v Luhacovicích. Udéláš s tím něco?

Hledám partnera do tanečních. Jsem 160 cm vysoká, plnoštíhlá a je mi 49 let.

Někdo na salsu s teoretickou možností i na víc? Já 185cm, vyšší level vítán. :-) Nebo naopak začátečník na swing, boogy-woogy a podobné... Fotky na profilu.

Hledám taneční partnerku na standart i latinu, nejméně C, vyšší kategorie mě nevadí, preferuji standart. Do 170 cm. Jestlipak najdu senior II v okolí Most, Louny, Chomutov, Teplice, snad i Litoměřice.

Hledám kamaráda, který by se mnou chodil od září na kurz tancování.