Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Tanec ... : Seznamka

MužNa ples 58 let Praha

TOP  24.2.2020

Rád bych šel občas na ples... do divadla... do kina... nebo kamkoliv do společnosti a za kulturou, V současné době jsem ale bez partnerky , tak nemám s kým. Měla by nějaká sympatická žena zájem se na něčem takovém domuvit? Jsem pohodivý , seriozní muž, stále ještě aktivní.

MužNa ples 64 let Litomyšl

TOP  12.2.2020

Anebo na diskotéku, ale teď raději na ples.... :-)

Pro argentinské tango hledám pohodovou partnerku z Brna, která má chuť a čas pravidelně tancovat, i trénovat. Klidně i kurz od začátků a dál.

Do pokračovaček pro dospělé hledám tanečního partnera 58+ nad 182cm, pro kterého je tanec také velkým potěšením. Já temp. štíhlá 58+ tmavovl. nekuř. 175cm bez podpatků. Event. i jiné tancování (klub, tančírna apod.) Najdu? G.

Hledám kamaráda sportovně založeného na výšlapy, kolo, bazén i na kulturní akce, koncerty, plesy, festivaly a příjemné posezení.ŽenaNa ples 59 let Olomouc

TOP  30.12.2019

Uvítám tanečníka na plesovou sezonu 2020...

Hledám tanečního partnera na STT a LAT.Někoho, kdo se chce učit tančit od základů. Jsem v "nejlepším věku" a sháním partnera opravdu jen na tanec :-) Více do mailu.

Také si rád zajdeš na zábavu, kde hrají písničky 60 - 80-tá léta, nebo country? Prosím jen pány nad 180 cm a 56 - 63 let z Prahy (a okolí).