Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : SeznamkaBrno

Milenecký pár on 38, ona 46 štíhlá, malá blondýnka mladšího vzhledu hledají pro ní slečnu a nebo ženu na bi hrátky. Ona submisivní. Také tě láká zkusit něžný dotek jiné ženy? První krok k tobě jsme udělali, nyní je řada na tobě.

Bisexuální žena se najde? Budeš mile překvapena, úrovní komplexní, více po vzkazech... Člověk užívá fantazie k uspokojování nesplněných přání. Fantazie nás sice zanese do světů, které neexistují. Ale bez fantazie se člověk nedostane nikam. Sny (fantazie) mohou stvořit skutečnost, v tomto smyslu jsou mocnější než skutečnost. Fantazie se stává realitou, pokud jí umíme zatančit. Chceš tančit fantazii?

MužOstatní 36 let Brno

TOP  30.5.2020

MASÁŽ - existuje žena se zájmem (nebo zvědavostí) o přijímání tantrické, senzualní masáže? Může být i výrazněji starší, věk je číslo. Blíže po vzkazech..

Hledám v pohodě kámoše, kterého láká hrát si se zralejší sexy ženou ve třech. Věkem do cca padesáti a zdraví a sympatický vzhled podmínkou.

Hezký den, rád bych zde zkusil štěstí a našel zralý pár, který by své intimní hrátky rád okořenil o přítomnost dalšího muže. Jsem zadaný muž z Brna 35/185/80, vš, komunikativní, tolerantní, trochu "stará škola" v tom dobrém slova smyslu. Pár hledám právě pro své vzrušující představy a fantazie spojené s erotickou atmosférou péče dvou mužů o krásnou ženu, užít si erotického dusna :) Věk ani postavy pro mě nejsou rozhodující, kloním se k sympatiím - napišme si mail a setkejme se.

Jsme manželé z vesničky střediskové, kde lišky dávaj dobrou noc, rádi se bavíme, tančíme, občas zapaříme i zakouříme, ale nic nepřeháníme.Chtěla bych najít kamarádku, třeba s dítětem, na pokec, společné akce, holčičí mazlení a třeba i sexík ve třech. Na Tvém věku celkem nezáleží a vzdálenost se dá také řešit. Nabízíme trvalé přátelství, všestrannou pomoc a vše co si budeš přát.Těším se na odpověď.

Hledám dvě kamarádky, které předvedou vzájemné intimní hrátky. Mé zapojení není podmínkou. Brno, jižní Morava, Vysočina.

S partnerem hledáme štíhlou ženu na nezávazný sex ve třech. Já 35 let, on 45 let. Zdraví, čistota a diskrétnost.

Hezký den, rád bych zde zkusil štěstí a našel zralý pár, který by své intimní hrátky rád okořenil o přítomnost mladšího muže. Jsem zadaný muž z Brna 35/185/80, vš, komunikativní, tolerantní, trochu "stará škola" v tom dobrém slova smyslu. Pár hledám právě pro své vzrušující představy a fantazie spojené s erotickou atmosférou péče dvou mužů o krásnou ženu, užít si erotického dusna :) Věk ani postavy pro mě nejsou rozhodující, kloním se k sympatiím - napišme si mail a setkejme se.

MužOstatní 38 let Brno

TOP  7.4.2020

Ahoj na čtvrtek ráno a dopoledne hledáme s kamarádem aktiva, ja svalnatej pasiv, on svalnatej aktiv. Ty s pérem v pohotovosti, žádná měkká žížalka a chutí pěkně si užít.