Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : SeznamkaBrno

Jsme pár, ona/46 a on/53.Hledáme pár kde žena je zkušená bi v milování s ženou.Máme představu o milování žen spolu a partneři by se dívali.Pokud má někdo takovou představu a chce to vyzkoušet tak budeme rádi za odpověď.Brno a okolí či jihomoravský kraj.

Pro nechápavé: Hledáme jen pár. Jsme z Brna, rodičovské povinnosti už máme dávno splněné a tak si užíváme sexu pro potěšení. Láká nás vyzkoušet to společně s jiným párem: Dáme dvě deci vína, aby holky snadněji odložly zábrany a šaty, pak nějaké erotické hrátky...no a při sympatiích se nebráníme ničemu. A pro nechápavé ještě jednou: Hledáme jen pár.

Jsme pár a tak to zůstane.On 49, vysoký štíhlý, ona 45 štíhlá, středně vysoká, velmi pohledná, hezkých tvarů. Nekouříme, alk.jen občas víno. Nejsme promiskuitní a jsme zdraví. Nenavštěvujeme swingers, nestřídáme partnery.Máme menší děti (8, 12 let), psa a volný čas věnujeme hlavně jim, spol. výletům na kole, turistice, hory, občas i výlety do blízkého zahraničí, trochu lyžování, koncertům vážné hudby, kultuře, lenošení. Hledáme podobný nezkušený pár na kamarádství a ne hned, možná časem něco erotického.

Atraktivní tmavovláska s přítelem hledá ženu, která by si ráda zpestřila všední dny..., dala si se mnou vínko a pomazlila se pouze se mnou před ním...

Ahoj jsme manželé 45/180 a 45/153 hledáme něco nového , nové kamarády , novou zábavu, občas zajít poklábosit na pivko , víno , sauna, wellness , tanec , procházka atd....zima je dlouhá :-), třeba časem i něco víc, budeme rádi když se nezávazně sejdeme , nejlépe Brno.Foto výměnou na vyžádaní.