Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Výměna partnerů : SeznamkaZnojmo

Hledám pár štíhlých postav na společné mazlení. Nejsem bi a mám zájem o dlouhodobý přátelsko-milenecký vztah s párem nebo dvěma ženami s důrazem na uspokojení něžného pohlaví. Nejsem orientovaný na muže ale skupinový sex mi nevadí. O písmenkování zájem nemám, pouze reálné schůzky. Jsem naprosto zdráv (převážně pracuji z domu). Výměna fotografií a telefonních čísel mailem. Prosím jen vážně míněné nabídky.

Rád bych našel štíhlou, pohlednou ženu jako doprovod na společné akce s jinými páry. Společnici, která má ráda nahotu, ráda se dívá a je viděna, i bez výměny partnerů. Jestli Tě láká se milovat s více muži nebo ženami, piš prosím s fotem.

Už nějakou dobu se poohlížím po sympatickém páru, který by uvítal pětačtyřicetiletýho, skoro dvoumetrovýho rodinného přítele na občasná setkání nejen u kávy. Bohužel zatím jsem ještě žádný takový pár nenašel, ale prý bych mohl mít štěstí zde. Není tu takový pár, který k sobě někoho hledá a nebojí se ozvat?

Mladý manželský pár 25 a 30let, hledá slečnu či ženu do 40let, na společné intimní chvíle.

hledám pár co by rád k sobě třetího i jako diváka , nebo ke společným hrátkám zázemí mám , diskrétnost, čistotu a zdraví zaručuji bez narušení soukromí

Hledám sympatický pár z Moravských Budějovic, Znojma a okolí na občasné odpolední schůzky.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 67 let
Praha
Muž | 41 let
Praha
Muž | 67 let
Praha
Muž | 41 let
Praha