Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Výměna partnerů : Seznamka : Opava

Ahoj, jsem manželský pár 36 (on není bi, ale..) a 31 let, který hledá kamaráda s výdrží na společný sex ve třech. Budeme se těšit na odpovědi.

Ahoj, jsme pár 36 a 31 let (ona bi) a hledáme kamarádku na společné mazlení. Na věku nezáleží, jen na chuti a vzájemném respektu. Budeme se těšit na odpověď.

Láká nás zažít sex ve třech v obou variantách složení, proto hledáme ženu nebo muže do trojky. Pokud nás zaujmeš, pošleme víc info (foto výměnou).

Láká nás zažít sex ve třech v obou variantách složení, proto hledáme muže nebo ženu do trojky. Pokud nás zaujmeš, pošleme víc info (foto výměnou).

Přítel sní o sexu se zralou, dobře vypadající ženou (50-65). Ráda bych mu takové vzrušení dopřála. Já se můžu se přidat, nebo jen koukat, vše by záleželo na domluvě. Postavově i vzhledově jsme oba tak akorát a jsme stálé při chuti. Milujeme mazlení, dráždění, hry, erotické pomůcky, něžný i tvrdší sex, sex ve třech, ... (foto výměnou)

Chtěla bych si splnit přání, sexuální hrátky se dvěma muži. Přítel je pro, sám má v tomto směru už zkušenosti. Hledáme dobře vypadajícího muže ve věku 30-40 let. Postavově i vzhledově jsme oba tak akorát a jsme stálé při chuti (on 31, já 38). Milujeme mazlení, dráždění, hry, erotické pomůcky, něžný i tvrdší sex, ... (toto výměnou).

Jsme manželský pár 47-49 a hledáme pár pro kamarádství a sex s výměnou partnerů

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Muž | 46 let
Frýdek-Místek
Muž | 66 let
Beroun

Ahoj najde se zde žena či slečna Na kamaradctvi děkuji za odpověď

Manželský pár ve věku 33 a 35 let by chtěl vyzkoušet něco nového. A tak hledáme touto cestou ženu ke společným hrátkám...

Ahojte, hledáme touto cestou kamarády do postýlky a nejen do ní. Tak co o nás? Jsme manželský pár s jednímprckem ve věku ona 36/Bi a on 38 let. Mezi naše koníčky patří sport: kolo, turistika či běh. Rádi si zajdeme i do divadla nebo přečteme dobrou knihu. Jestli jste podobného ražení a hledáte něco podobného ozvete se. Radi Vás poznáme blíže. Ahoj M&P

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha
Žena | 47 let
Mladá Boleslav
Muž | 66 let
Beroun
Muž | 46 let
Frýdek-Místek