Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Výměna partnerů : Seznamka

Je mi 29 let a hledám pár. Na věku ani nezáleží, spíše na vzájemných sympatiích.

2 kluci 20 a 29 hledají holku do trojky, nemělo by ti vadit, že jsme bi. Ty tak do 25 let. ahoj

Ahoj, mladý (30) krásný manželský pár hledá muže do 36let na sex ve 3. Chci manželce dopřát její sexuální fantazii i touhu. Vše dle daného scénáře a anonymní. Jde o hetero trojku...budeme se hlavně starat o ní!

Hledám (spolu se svým partnerem) ženu - těhulku. Pokud se cítíš sama nebo hledáš zpestření, ozvi se. Zdraví a přirozenost podmínka.

Hledáme s přítelkyní pár na společné hrátky, dlouhodobé kamarádství, procházky, výlety, kino a zabití nudy. Tomáš a Nikola.

Hledáme s přítelkyní ženu na společné hrátky ve třech, dlouhodobé kamarádství, procházky, výlety, kino a zabití nudy. Tomáš a Nikola.

Jsme milenecký pár, on 46/175/78 a já 29/170/50, oba jsme vzdělání a na úrovni, sportovně založení, pohodoví. Občas bychom k našim hrátkám rádi přibrali další pár a poznávali se vzájemně. Požadujeme určitou intelektuální úroveň a chování. Jen nekuřáci a sportovně založení. Okolí Svitav, Litomyšle, České Třebové.

Jsme milenecký pár, on 46/175/78 a já 29/170/50, oba jsme vzdělaní a na úrovni, sportovně založení, pohodoví. Občas bychom k našim hrátkám rádi přibrali někoho třetího, jeho nebo ji, případně se seznámili s jiným párem. V prvé řadě budou hrát roli sympatie a inteligence. Jen nekuřáci a sportovně založení. Nejlépe Svitavy, Litomyšl, Česká Třebová a okolí.

Ahoj, hledám cuckold manželský pár, dobré přátelé na volný čas setkání, víno, večeře, a s časem sdílet manželka :-)... BEZ úchylky (nehledám submusivní ani Bi muži, jsem hetero, ale setkání kde my 3 budeme spokojené), jsem 32, 175, VŠ, bydlím a pracuji v praze, nehledám chonické páry které už tu dlouho hledají... napište email, vyměníme více informace... přeji vám hezký den.

Ahoj , tady Tea. Jsme pěkný pár. Mame zájem si užit krásní sex ve třech spolu s tebou. Partner je šikovnej, sportovní postava, ja 27, 178cm, 60kg, štíhlá a tak sháníme štihlou slečnu se kterou je zábava, aby jsme si užili večer a nejde nám jen o sex, rádi se pobavíme. Žádné vypisování ale domluva a schůzka v reálu. Fotky pošleme obratem prez email. Hledáme víc než jen sex, hledáme pěkne pratelstvi. Napišeme si a uvidíme co bude dál. Zaručujeme úroveň, vášeň, zdraví na 100% a férové jednání.