Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Výměna partnerů : Seznamka

Najde se tu pohodový pár z Brna a okolí na reálné seznámení a dlouhodobé kamarádství? Na věku nezáleží, jen na chuti se opravdu poznat. Domluvit se dá na čemkoliv, může být i kanda nebo bisexuální, vše je na domluve. Jsem sympatický, férový a snad na úrovni, můžeme pokecat a uvidíme. Určitě odpovím

Jsme pár tvořený dominantním mužem a submisivní slečnou a hledáme milou, silně submisivní mladou dívku, která s takovým párem bude chtít dlouhodobě sdílet přinejmenším blízké přátelství jak v soukromí, tak ve společenském životě. Nabízíme i očekáváme jistou úroveň a není u nás nouze o oporu ani vlídné slovo, proto preferujeme dívky, které umí ocenit vedle intimností daného směru také rozumné chování a péči. Vzhled není rozhodující, přístup ano.

Najde se pro mě slečna, žena? Třeba i pro trojku?

Pěkný den. Jsem 40 lety muž, pracující, zdráv, sportovec a timto hledám manželský pár pro trvalé přátelství, kde oba mohu uspokojovat pusou.., milovat a mazlit. Hledám usměvavé clovicky.... Můžeme spolu časem Vše... Víkendové welness, dovolená, sport, kultura.... Rád Vám oboum udělám i masáž... Bez Fin. Zájmu... Pro krasny život... Děkuji za odpověď

Ahoj par hleda par zvesnice deti nevadi mame svoje

Ahoj par 35a40let heldaji kamarada do trojky jen vazne pisalci nepiste

Miluješ svoji ženu, ale už ji nedokážeš dát vše, co Ona v sexu chce, popř. má větší apetit než Ty? Co třeba rodinný přítel pro ni a její uspokojení? Pokud Vás toto oslovilo, zkuste odpovědět, napsat pár řádek, (co mají hlavu a patu) - na Ty odpovím. Já 43/185/85, VŠ, sport.postavy, fér jednání, inteligence, na úrovni, zdraví. Můžete být případně i kandaulistický pár. Nehledám za každou cenu, ale co kdyby náhoda... PS: Nehledám jednorázově.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha

Klasický sex mi vůbec nechybí, naopak jsem v tomto ohledu zcela spokojen se svou velmi výkonnou manželkou, která je ale bohužel v názoru na různé jiné kombinace, fantazie a libůstky nezměnitelně konvenční a konzervativní.Rád bych je tedy diskretně realizoval s příjemným párem hezkých, mladých a inteligentních lidí nejlépe při odpoledních schůzkách, nebo i dopoledne.Jsem štíhlý, pohledný, čistotný, nevoustatý, něžný, ohleduplný, 100% zdravý, zkušený, společenský, komunikativní s vlastním zázemím.

ŽenaPár hledá ji 43 let Praha

TOP  14.11.2019

Sympatický a pohledný dominantní pár on 43 a ona 42 let s vybaveným zázemím a zkušenostmi hledá submisivní ženu pro společné erotické hraní i běžné přátelství. Mělo by tě oslovovat roleplay, spanking i jiné praktiky ze světa BDSM. Očekáváme rovněž tvé bi zaměření. Zdraví a diskrétnost požadujeme i zaručujeme. Vše s fantazií a rozumem.

Sympatický a pohledný dominantní pár on 43 a ona 42 let s vybaveným zázemím a zkušenostmi hledá submisivní pár pro společné erotické hraní i běžné přátelství. Mělo by vás oslovovat roleplay, spanking i jiné BDSM praktiky. U ženy je bi zaměření vítáno. Zdraví a diskrétnost požadujeme i zaručujeme. Vše s fantazií a rozumem.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 39 let
Praha